Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig hordjátok a...

Mennyi ideig hordjátok a szoptatós melltartót? Annyi hónapig amíg a baba szopizik, vagy lehet viselni a normál (pl. merevítős, szivacsosat) is. Abba is be lehet tenni a betéteket a tejfolyás miatt, és azok nem mozdulnak el?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én itthon szoptatósban vagyok, kivéve éjszaka, mert akkor sportmelltartóban (nem bújuk ki belőle a cicim, ha oldalra fordulok). Viszont ha megyek valahová, akkor normál melltartót (merevítős, szivacsos)veszek fel, nem mozdul el a betét benne, és eddig még semmi gondom nem volt vele, átázás vagy hasonlókra gondolok.
2009. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak 3 hétig kellett a betét, utána beállt a tejtermelés kereslet-kínálatra és nem szivárgott. Max pár csepp, az is csak szopi közben, így zsepivel takartam le, míg szopott a másikból. Nem volt szopis melltartóm. Arra figyelj, hogy nagyon kényelmes legyen, és mindig vedd le szoptatáskor. Én jártam úgy, hogy időspórolás végett csak "kibuktattam" a cicim a melltartóból felül vagy alul, és nyomódott egy picit, ennek jó kis tejcsatorna elzáródás és 39 fokos láz lett a vége...de masszírozással és fejéssel helyrehoztam :)
2009. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!