Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hosszú ideig szoptató anyukák....

Hosszú ideig szoptató anyukák. Mennyire viselte meg a mellbimbótokat az igénybevétel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
14 hónapig szoptattam az ikreimet de semmi gondom nem volt a mellbimbókkal, bár a végén már sűrűn ráharaptak és az elég fájdalmas volt. De pl. soha nem sebesedett ki.
2013. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mit értesz az alatt,h megviselte?én több,mint két évig szoptattam,de a kezdeti fájdalmon kívül nem nagyon tudok másról beszámolni(persze,ha ráharap,az más,de az rögtön elmúlik..)

Méretre talán kicsit nagyobb és sötétebb lett,de abban sem vagyok biztos,h örökös állapot,ugyanis most meg terhes vagyok,ami szintén okozhatja...de ez meg nem vészes..

2013. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semennyire, pedig folyamatosan szoptattam majdnem 4 éven keresztül.
2013. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15 hónapja szoptatok, most már csak reggel-este. Már semmi baja a mellbimbóimnak, amíg sokat szopizott a babám, addig kellemetlen volt.
2013. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nektek nem nyúlt meg? A formája ugyan olyan mint régen volt? Én 15 hónapja szoptatok és nagyon megnyúlt a mellbimbóm..
2013. júl. 8. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem változott. (én írtam a majdnem 4 évet folyamatosan)
2013. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kiemelkedőbbek és kevésbé érzékenyek valamivel, mint a szülés előtt. Azt hallottam, ez visszaállhat a szoptatás befejezése után.
2013. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem sokáig tudtam szoptatni,mert a picúr nem akart szopni rendesen,így fejtem géppel,de csak 2 hónapig,mert alig volt tejem.

A mellbimbóm szélénél elvékonyodott a bőr,és megnyúlt a fejések miatt.Így 2 év után is nagyon kellemetlen hozzáérni.El sem tudom képzelni,mi lesz,ha a második gyerkőc megszületik... :(

2013. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!