Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy bírtok szoptatni amikor...

Hogy bírtok szoptatni amikor szétharapja a baba a mellbimbótokat?

Figyelt kérdés
Nekem 2 helyen kirepedt és vérzik. Már félek ha az a cici következik. Pedig még csak 11 hetes. Lehet, hogy már a foga jön? Észrevettem, hogy a cumit is sokszor rágja.
2009. máj. 9. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A fogcsirak mozgolodhatnak neki, es azt erzi, emiatt rag. A harapasrol meg le kell ot szoktatni. Amikor harap, akkor egy hatarozott nem-el kiveszed a cicit a szajabol, hogy rajojjon, ha harap, nincs cici. Amugy nalunk csak akkor van harapas, ha eppen a kaki jon. Ilyenkor megvarom mig kitojja magat.
2009. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mintha én írtam volna ki a kérdést.

Nálunk ugyanez volt, mikor az alsó foga jött ki. Kiharapta, és nem tudott begyógyulni utána, mert mindig ott volt a foga, mikor szopinál beleszívott. Mikor már nagyon súlyos méreteket öltött a dolog, akkor léptem csak, te ezt ne várd meg! Bimbóvédővel az én drágám nem volt hajlandó szopizni, úgyhogy azt csináltam, hogy egyrészt más pózban szoptattam, hogy a foga ne a sebhez érjen hozzá, és Neogranormonnal bekentem a sebet jó alaposan minden szopi után, és a következő előtt lemostam. Éjjel is. Jó macerás dolog, de 1-1,5 hét alatt begyógyult teljesen.

Most a felső foga jön, és ugyanezt csinálja. :((((

2009. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

A cumi zavarja ám meg de istenigazából, mert a cumit úgy tartják a babák a szájukban hogy a ínyükkel fogják. A cicit pedig nem és ahogy a cumit rágcsikálja, úgy rágcsikálja a cicidet is, akkor mikor csak úgy komfortszopizni akar, és éppen nem nyeli a tejet.

Az én fiam 13 hós és szopik és 5 foga van és nem harap, és sose cumizott.

2009. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Előzőnek:

Az én fiam se cumizott sose, mégis harapott, mikor jött a foga. 8 hónapos.

2009. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. voltam.
2009. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elkerülni a cumi használatát mert meg tudja keverni némelyik babát a szopiban.Fontos a megfelelő mellrehelyezés is, és mindíg legyen készenlében a kisujjad! Amikor érzed hogy egy kicsit szorítja,dugd be a szája sarkánál és szüntesd meg a vákumot.Szólj neki hogy ez fáj neked,hidd el megérti.Utána folytasd a szopit. Nekem még néha megcsinálja,de ha kiveszem a szájából akkor elvigyorogja magát és utána már rendesen viselkedik.Van amikor a böfi vagy a kaki miatt erőlködik és véletlen jobban szorítja.Már vehetsz neki rágókát és néha tedd a szájába hogy maszírozni tudja az inyét.Majd ha kibújik a foga akkor kell igazán résen lenni:))
2009. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindent próbálj ki-bimbóvédőt főleg,amíg sebes-a Bepanthen krémet nem kell lemosni szopi előtt, és elég gyorsan gyógyít.
2009. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!