Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt híztatok,...

Szoptatás alatt híztatok, fogytatok vagy stagnált a súlyotok?

Figyelt kérdés

Első gyereknél zabáltam, híztam.

Másodiknál ettem mindent, csak nem kétpofára, fogytam pár kilót.

Most a harmadiknál odafigyelek (nem fogyózom csak egészségesen -teljes kiőrlésű kenyér,cukor helyett xilit..-) és stagnál.


2013. júl. 16. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fogytam, zsinórban jött a két gyerek, amikor a kicsi 1 éves lett, belefértem a két terhesség előtti nadrágjaimba.
2013. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Híztam 8 kg-ot.

Pedig terhesség alatt egy grammot nem híztam, már örültem, hogy megúsztam, erre szoptatás alatt jöttek rám a kilók :(

2013. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is híztam, 6 kg-t összesen a másfél év alatt. Azóta elkezdtem tornázni és diétázni, mert úgy voltam vele ha elapad a tej, akkor sincs semmi gond, és már leadtam azóta... sőőőt :). A fiam 22 hónapos és még mindig cicizik este.
2013. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első baba.Zabálok,amennyit csak birok,mert iszonyatos étvágyam van.És csak fogyok. :(

Nagyon bánt már ez,5 kilót fogytam,6 hónapja szoptatok.

Jelenleg 45 kiló vagyok.

2013. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én meg híztam 20 kg-t :(
2013. júl. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első baba,sokat eszem,sajnos sok szénhidrátot,eleinte fogytam,most stagnál.Most már illene odafigyelnem..
2013. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt 13-at híztam, pedig nem zabáltam, nem is vagyok egy nagy evő. Aztán mire a gyerek fél éves lett, semmi nem maradt a "feleslegből". Szóval fogytam. Meg azóta is.
2013. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 17. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!