Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sinlac-ot 3 hósnak milyen...

Sinlac-ot 3 hósnak milyen arányban hígítsam hogy cumisüvegből tudja inni? és kb mennyit?

Figyelt kérdés

Most 6680 gr. Estére kellene elalvás előtt pótolni.

Vagy adjam most délután és estére több tejcim lesz.

Mi a jobb , helyesebb ?


2013. júl. 24. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A tápszer miért van kilőve?A Sinlac 4 hónapos kortól adható.De ha annyira adni akarod, akkor inkább kanállal.
2013. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Doki javaslatára , ő mondta hogy szépen fejlődik nem kell tápi -a humanat nem is fogadta el - . Nem mondta hogy 4 hóstól lehet. Sőt ma az almalét is megkóstoltuk:-)
2013. júl. 24. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Tejed próbáltad szaporítani? Sinlactól az én lányomnak 6 hósan is fájt a hasa, és állandóan ment a hasa tőle. Abba is hagytam pár hét után. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá akkor inkább szerintem add neki napközben ne estére először, hogy lásd milyen a hatása. De nekem nem lett több tejem amikor kihagytam szoptatást, csak kevesebb. A hozzátáplálástól és a tápszertől is csak kevesebb lesz nem több, mert kimarad egy szopi. Inkább ha nagyon kell azt csinálnám, hogy szopi után adnám a tápszert este, ha nem vált be a humana vannak más márkák is, Beba is jó, de nem Sinlacot. Ha bírja akkor ne HA-s tápot adjál, mert nagyon keserű.Sinlac tényleg csak 4 hóstól van. Nem is hallottam nagyon sok jót róla.
2013. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes javaslat, mert a Sinlacot épp a nem hízó babáknak ajánlják. Sokkal jobban hízlal, mint a tápszer, márpedig a te babád elég jó súlyban van. Az én lányom kb. 7 hónaposan volt ekkora. Ráadásul valóban 4 hónapos kortól adható. Elméletileg 4 hónapos korig csak az anyatej, vagy a tápszer jöhet szóba, sem almát, sem Sinlacot, sem egyebet nem lehet adni. Ha nem elég az anyatej, akkor tápszer kell neki, teljesen mindegy, hogy hány kiló.

(Az is kérdés, hogy ha ilyen jó súlyban van miért gondolod, hogy nem elég az anyatej.)

2013. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet azért mondta a dokim hogy lefekvés előtt mert éjszaka is még minimum 2szer kell. Lehet a súlya miatt ajánlotta hogy ő már ehet sinlacot ?

Valoban a humana elég keserű..

Azért gondoltam hogy kell valami mert 4-5 után már nem alszik -kézről kézre jár , nyügi -

szint egyik ciciről a másikra rakom

és 9 körül álomba cicizi magát.

És igy kell 1-2 körül és még 4-5 körül is.


Tiszta tanácstalan vagyok. Persze én nekem is meg a babának is az lenne a legjobb ha sokáig csak cici lenne.

2013. júl. 24. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy egy 3 hónapos baba éjszaka 2x szopizik az nem is számít soknak.
2013. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se sok.A fiam 7 hónapos múlt és még mindig 2X kel éjjel.Doki azt mondta hogy nem baj.
2013. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak hogy borzoljam a kedélyeket:

A 17 hónapos lányom vacsira megevett egy tükörtojást vacsira, aztán 1.5 dl joghurtot, utána szopizott. Ezek után tutira ébred éjfél körül, aztán 5 körül és cicizés után alszik tovább 8-ig. Hogy elalváskor jóllakott az tuti és mégis...

Szóval a babák nem csak éhség miatt nem alszanak egész éjszaka, hanem mert babák.

2013. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!