Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Etette már valaki pár hetes...

Etette már valaki pár hetes babáját pohárból?

Figyelt kérdés
Kisfiam születése óta kap pótlást cumisüvegből. 2 hetesen kapott egy fertőzést,ami miatt nagyon legyengült,és nem tudott hatékonyan szopni.Pár napja alig akarja elfogadni a cicit.Csak amíg folyik.Fejni pedig nem tudok.Szerintem a cumisüveg miatt.Jelenleg 6 hetes.Hátha pohárral javul a helyzet.
2009. okt. 26. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kisfiam a születése után hetekig nem tudott szopni. Végig pohárból etettem, sőt már a kórházban is pohárból kapta a tejcsit. Igaz, hogy sokszor több ment az előkéjére, mint a szájába, de nem akartam cumisüveggel megzavarni. Néha kiskanállal is etettem, de az nagyon lassú.

Szerintem próbálkozz a pohárral, de minden etetés előtt kínáld meg cicivel, ahogy megerősödik menni fog neki a szopizás. Nálunk legalábbis így volt. Ma már 9 hónapos a babám és még mindig szopik.

2009. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kórházban mi is csak pohárból adhattunk a pótlást.Sok levegőt nyelt vele,de ha szoptatni akarod felejtsd el a cumisüveget.Az én fiam is abból kapta a pótlást,amikor már alig volt tejem és utána még a fejét is elfordította a cicimtől.
2009. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a válaszokat. Ma megpróbáltam 2X pohárból etetni.Nagyon keservesen ment.Látványosan szenvedett a baby.Harmadszor a Panadol szirup "fecskendőjével" adtam neki a tápot,az nagyon jól ment.Nem engedtem neki szopni,hanem úgy mint a pohárból, belenyomtam óvatosan a szájába. Szerintetek ez jó lesz? Nagyon szeretném szoptatni.
2009. okt. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!