Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan aki terhessege...

Van itt olyan aki terhessege alatt semmifele vitamint nem szedett csak egeszsegesen taplalkozott?

Figyelt kérdés

En szedek ugyan vitamint, de ugy erzem attol van hanyingerem es attol nincs etvagyam.2naponta szedem a femibiont es a folsavat .

A magneb6ot pedig naponta.Kalcium pezsgotablettat pedig hetente.

A vitamin "mentes" napokon jobban erzem magam.

Miert van ez?

23hkm


2013. szept. 13. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem szedtem, mert hányingerem volt tőle. Csak a MagneB6-ot, illetve az első terhességem alatt vasat, mert enyhén vérszegény voltam. Most is van terhesvitaminom kétféle is, de nem bírom.
2013. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem,mert kihánytam őket.Helyette egészségesen táplálkoztam,sok gyümölcs,zöldség.

A lányom makk egészséges!

2013. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szandy89 ***** válasza:
Én szedtem az elején a gravidát,de nem csak hányingerem volt hanem ki is hánytam 3 perc múlva ahogy bevettem.úgyhogy azt mondta a dokim,h ne szedjem,táplálkozzak egészségesen. mindig minden eredményem jó volt.És a kisfiam is makk egészséges aki októberben már 1 éves lesz!
2013. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 12. hétig szedtem, aztán leálltam mindennel. (terhesvitamin, magnézium, folsav) Most 5 hónapos a fiam, és egészséges.

Kérdezd meg a dokidat.

2013. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gravidát szedtem néhány db-ot, de én is émelyegtem, néha hánytam tőle. Aztán elolvastam a h.útmutatót, hogy nem reggel, hanem este kell bevenni, úgy nem volt semmi probléma. Ez volt az első terhességnél.

Most a másodiknál már külön kell szednem amire szükségem van, így is egy marék bogyó (első harmadban folsav, elejétől dupla vas+C vit., közepétől magnézium emelt adag), így is a laborom a béka feneke alatt.

Sajnos a terhesvitaminok csak általánosságban tartalmazzák a szükséges ásványokat, nem árt, nem használ alapon. Én megpróbáltam egészségesen táplálkozni, de nem lehet annyi céklát és marhahúst megenni, hogy jó legyen a vasam, a zöldség-gyümölcsben meg már alig van vitamin.

2013. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!