Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki koplalással...

Van itt olyan aki koplalással fogyott és nem hízott vissza? (persze nem kezdett el zabálni mindent, hanem egészségesen táplálkozott)

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj én koplalással fogytam le 70ról 38kilóra 3 hónap alatt, nem kezdtem el zabálni csak rosszul lettem és mindig egy picivel többett ettem de direkt, de nem nagyon kívántam de muszáj volt

úgy kb fél év alatt6-8 kilót felszedtem tudatosan kb 45-48 kilo lehetek és 170cm de mondom én tudatosan ettem többet de ha koplalsz egy darab után már nem is fogod kívánni az ételt

DE!!

ne kövesd ezt a baromságot, én fiatal voltam nem tudtam semmit se, mostmár fel nőttem és életem egyik legszörnyűbb hibáját követtem el így visszagondolva és még mindig vannak problémáim így 20 évesen testileg és lelkileg is

nagyon nagyon nem ajánlom

inkább egyél normálisan, minden ilyen fehérlisztes, cukros, zsíros ételt kerülj, csokikat meg hasonlókat, egyél normálisan és rendszeresen és mozogjál és meg lesz az eredmény

és ha megettél egy sütit ne legyen lelkifurdid ne engedd hogy téged is behálózzon ez az egész mert nem fogsz tudni kijönni belőle és az egész életed csak elteszi mert nem tudsz megenni semmi olyat ami nem annyira és jó, és nem fogsz tudni kitörni csak ezen fogsz kattogni, hidd el én se hittem volna de tényleg nagyon szaaar és rá megy mind a baráti-csalédi kapcsolataid, egészséged, tanulásod, hobbid stb

2012. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ne koplalj, felboríthatod vele a hormonháztartásod, ami nem jó dolog ám...Szőrösödni kezdesz, elmarad a mensid, fáradékony és gyenge leszel... Nem éri meg! Egyél többször keveset és mozogj! Plusz az előttem válaszoló nagyon szépen leírta, mit kell tenned. Sok sikert!
2012. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fiú vagyok már fogytam egészségesen olyan 20 kilót, azt tartottam is 2 hónapig, de még mindig dagadtnak éreztem magam, így elkezdtem fogyózni 3 hete. Az a baj, hogy ha már kicsit többet eszem, szörnyű bűntudatom van, párszor már meg is hányattam magam :( muszáj volt mert megőrültem volna ha nem teszem meg. Általában nem megy le napi 700 kalóriánál több, ha meg igen, akkor úgy érzem hogy rosszat tettem. Tudom hogy ez nem jó, és most próbálom majd többet enni, de félek hogy úgy hízni fogok (ha 1000-1200 kcal-t eszem)
2012. aug. 25. 11:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el súlyzós edzéseket végezni, hogy férfi legyen belőled, ne valami kis girnyó p.cs!

És akkor nyugodtan ehetsz napi 2000+ kcal-t is, anélkül, hogy zsírosodnál.

Az alapvető tudnivalókat itt olvashatod el:

[link]

2012. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy is gondolkodtam kondin, szerintem jövőhéten elmegyek
2012. aug. 25. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Kitartás, sikerülni fog! :)
2012. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!