Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti mikor fürdetitek babátokat...

Ti mikor fürdetitek babátokat szopi elött vagy után? Esetleg megszoptatjátok kicsit fürdetés elött és fürdetés után még megszoptatjátok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szopi előtt. Próbáltam már szopi után is, de kaja után mindig bealszik, és utána már nincs kedve pancsolni, nyűgös, sír, álmos. Szopi előtt viszont jó neki, így mindig vigyorog és elvan a kiskádban a fürdés alatt, utána pedig jót alszik.
2013. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előbb fürcsi, aztán vacsi. Mindig szopi közben aludt el.
2013. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Anyám teljesen hülyének nézett, mikor mondtam neki, hogy a kisfiam fürdés előtt is eszik és utána is. Persze előtte csak kicsit, a nagyobb mennyiség fürdés utánra maradt.


Egyszerű oka volt: az éhség. Ha nem adtam neki egy picit, végigordította a fürdést. Viszont ha előtte megetettem, a fürdéstől felélénkült, nehezebben aludt el. Szóval nálunk ez bevált, kb. 3-4 hónapos korára "fogta fel", hogy fürdés után lesz kaja, nem marad éhen. :)


Szóval szerintem csináld úgy, ahogy te jónak látod!

2013. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is ugyanaz a helyzet, mint az utolsó válaszolónál. Az első 2 hónapban fürdés előtt is megkínáltam, hogy legyen türelme a fürdéshez. Sokkal nyugodtabb volt így, soha de soha nem sírt egyik fürdetésnél sem. Aztán amikor nagyobb lett, akkor átálltunk a fürdés utáni vacsira. Abba alszik bele most.
2013. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk fürdés elött van vacsi de főzelék husival néha tejpép. Aztán rá jb fél órára fürdés azután még cici. 8,5 hós
2013. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Húha, nem a nagykönyv szerint cselekszem, hanem figyelem a babámat, és neki akarok megfelelni, jön is a lepontozás. :D:D


Egészségetekre!

2013. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha már nagyon éhes kap egy kis cicit elotte sokkal nyugodtabb...
2013. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Változó, ahogy nőtt úgy alakult ki a rendszer. Az elején előtte és utána is, kb. állandóan szopizott. Aztán 4 hós korára értem el, hogy megszokta, hogy 7kor fürdés, fél8kor szopi aztán alvás. Semmi más kötelező napirendi pont nincs, ez az egy amihez ragaszkodtam, hogy este kicsit a férjemmel legyen időnk beszélgetni. Most 7 hós, ő alakította ki magának, hogy reggel mindig fél7-7 között kel, aztán fél9kor alszik.Délután alakul most, azt nem merném még fixnek mondani:)
2013. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nálunk is ugyan ez a helyzett mint a 3 és 4 válaszolónál .

Fürdés elött és után is kap cicit.

Viszont nekem nagyon nyugodt baba soha nem sír :).

2013. dec. 16. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!