Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érvek kislány és kisfiú baba...

Érvek kislány és kisfiú baba mellett/ellen?

Figyelt kérdés
Ki miért vágyik egyikre jobban vagy a másikra?
2013. júl. 3. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
én nem tudok ilyet írni, mindegy hogy mi lesz, az enyém és szeretem :)
2013. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
milyen hülye kérdés ez???nem mindegy, hogy milyen érvek vannak a fiú vagy lány babák mellett/ellen, egyenlőre nem tudod magad megválasztani a babád nemét, ha nem az lesz amit szeretnél, akkor mi van?különben is nem hinném, hogy a baba neme miatt lehet bármilyen ellenérvet felhozni, hacsak nem azt, hogy a lányok majd tizenéves kortól menstruálnak, a fiúk meg kanosak...Az miatt lehet bajod a gyerkeddel, mert rosszul neveled, nem a neme miatt!
2013. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit a stílusból vegyél vissza...Olyan kérdést teszek fel amilyet szeretnék,ha olyan hülye a kérdés minek veszed a fáradtságot és válaszolsz???Inkább ez a hülye dolog...Igen is az embereknek vannak vágyai,hogy milyen nemű gyermeket szeretnének,ez nem azt jelenti,hogy hogyha nem az lesz nem úgy szeretik vagy örülnek neki(ezt te is igazán tudhatnád).
2013. júl. 3. 14:18
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Ne haragudj, de menj kicsit át egy olyan oldalra, ahol teherbeesési problémákkal küzdő párok vannak, és akkor talán világos lesz, mennyire gáz a kérdés.

Egyébként mi most babát várunk, és valahogy mindig úgy képzeltük, hogy az első gyerek kislány lesz (meg nem mondom miért), de egyelőre kisfiúnak látszott az eddigi UH-kon. Egy pillanatra sem voltunk csalódottak emiatt.

2013. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem, ez nem kívánság kérdése. Az jön, ami éppen sikerült. Tök mindegy, hogy valaki azért szeretne fiút, mert a jövő évtizedek Backham-jét szeretné kinevelni, vagy éppen kislányt, mert a rózsaszín masnis ruhácskák jobban bejönnek, netán sztárbalerinát akar faragni belőle.

Arra a kérdésre válaszolva, hogy ki mért vágyik egyik vagy másik nemű babára, szerintem, nem mindig van tudatos válasz. Ráadásul változunk. Csak magamból kiindulva:

Én mindig kislányt szerettem volna, de ahogy megtudtuk, hogy babánk lesz, elillant az érzés, és úgy voltam vele, ha fiam lesz, ha lányom, én imádni fogom, az fix. A 12. hétig ráadásul olyan érzésem volt, hogy tuti fiúcska lesz. Aztán kiderült az ultrahangon, hogy leányzó van úton. :)

De az okát nem tudtam volna sosem megmondani, hogy miért akartam anno elszántan kislányt. Mai napig rejtély még nekem is.

2013. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ananke ***** válasza:
60%

Szia!

Én kislány korom óta kisfiút szerettem volna.Anyukám ha vett valamilyen babát és megkérdezte fiú legyen vagy lány ,én mindig fiút kértem.Nem tudom miért jött ez nálam.De szerencsés vagyok,mert most vagyok 22+4 hetes az első kisfiammal.Szóval én nagyon boldog voltam mikor kiderült :)

2013. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Én az első 3 gyereknél úgy voltam, hogy mindegy, csak egészséges legyen. 3 lányom van... Nem vágytam soha egyikre vagy másikra. De most a sors anak ellenére, hogy el vagyok kötve, úgy néz ki, hogy mégis megajándékoz minket egy kisfiúval.
2013. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Azért szeretnék kislányt, mert olyan cuki. Azért kisfiút, mert olyan cuki! :))) Nekem most van egy lányom, és útban a másik is. A férjem sokkot kapott az UH-n, de lányt akart, csak ott azt mondja arra jött rá, hogy ez mekkora felelősség lesz....(mintha fiúval nem ugyanígy lenne :)))....csakhát az oltalmazó apukák) Érv lehet, hogy ha van egyik nemű, legyen másik is.Amúgy mindegy. Fő hogy legyen.
2013. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki normálisan tudott válaszolni.Azért írtam ki ezt a kérdést mert mostanában annyi ilyet olvasok az oldalon,hogy ki milyen nemű babát szeretne ...meg csalódott vagyok mert nem fiú hanem lány vagy fordítva...Érdekelt,h ki miért vágyik egyik vagy másik nemű gyermekre.
2013. júl. 3. 15:17
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Nekem most lesz mindkettő,van egy lányom és jön mellé a fiam!Fura érzés most hogy hozzá vagyok szokva a lányhoz,de olyan boldogságos is.Persze szerencsés akinek mindkettő féle van,de én igazán boldog volnék akkor is ha ismét lányunk lenne.Nekem speciel tényleg nem ez számítana.Mi szeretném harmadikat is,és nála is mindegy.Közhely tudom,de tényleg a lényeg az egészség van.Én megtapasztaltam a bajt is,és tudom h más nem számít.
2013. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!