Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoptathatom meg a...

Hogyan szoptathatom meg a babát már a szülőszobán, ha kötelező a zöld kh-i hálóingben szülni, és azon nincsenek gombok?!?!?!

Figyelt kérdés

Mert fürdeni meg átöltözni csak az őrzési idő (1-2 óra) után lehet.

A zöld cucc alatt meg ugye alulról nincs ruha semmi, ömlik a vér, ergo felhajtani nem lehet a nyakamig stb...


2009. nov. 11. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy zöld lesz a kórházi hálóing, de fehér volt, és elöl megkötős, úgyhogy megszoptathattam volna a babát.
2009. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem zöldben szültem, hanem ugyanolyan volt rajtam, mint amiben utána feküdtem a kórteremben. Az pedig gombos volt. De sajnos nekem is csak órák múlva hozták szoptatni a kórterembe:-(
2009. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jahn Ferenc: hátul kötős. Két óra az őrzési idő, utána pisi (ha tudsz, ha nem katéter), legjobb esetben is 2,5 óra telik el, mire az osztályra kerülsz. Mivel nem melegedett át a babám, csak újabb egy óra múlva kaphattam meg.

Ha egyből mellre szeretnéd tenni (és tudod is), akkor annyit tudsz tenni, hogy felülről vetkőzöl neki, egyszerűen kibújsz derékig a ruhából.

2009. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

14 hónapja szültem Kistarcsán, és ott egy zsákszerű, zöld ruha volt a kötelező.

Bebújós fazonja volt, nem megkötős v gombos, és a nyakkivágás meg kevés ahhoz, hogy letoljam mellkasig, vagy valahogy előbányásszam a cicimet.

Sajnos a kislányomat elvitték inkubátorozni pár órára, de remélem mosta fiammal nem lesz semmi gond és ottmaradhat velünk az őrzési időre.

De ezek szerint hiába szeretném megszoptatni, nem lehet kivitelezni

:S

2009. nov. 11. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Fehérváron kék köpenyt adnak,elől kötős és itt ha nincs semmi baj a babával,miután lemosták stb., mellre teszik.
2009. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!