Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem akar cumisüvegből inni?

Miért nem akar cumisüvegből inni?

Figyelt kérdés
Kis fiam 6 hetes és még anyatejes , viszont néha adok neki mármint adnék neki teát de nem akar cumisüvegből inni. 1-2 szer sikerült neki adnom valamiért nem szereti. Csak a cici kell neki . Cumit se szereti a cicimet használja cuminak .
2013. okt. 23. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kell neki. Minek itatod? Miert kell eroltetni. A kicsinek tobb esze van amr bocs, semmi szuksege a teara. Tudod amikor csak kicsit cicizik akkor iszik mert a tejednek az eleje higabb nem a laktato resze jon es azzal oltja a szomjat. A cumit meg sok kicsi ilyen idosen meg enm fogadja el. Az en lanyomnak sem kellett ennyi idosen. 3 hos koraig szoptattam csak sajnos es miutan mar nem volt cici nyugtatonak elfogadta a sima cumit is. Hulyeseg amit csinalsz.
2013. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem én erőltetem mármint nem én akarom erőltetni, hanem anyós amikor itt van meg anyukám is mindig mondja adjak neki folyadékot mert kívánja a tejcsi mellett és szomjas is. Én is mondtam nekik hogy a ciciből amikor jön a tej higabb ami szomjoltó .
2013. okt. 23. 19:33
 3/7 A kérdező kommentje:
De ezzek szerint akkor nem én vagyok a hülye hanem ők már bocs :).
2013. okt. 23. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Jajj ne hallgass rajuk. Igen ok a hulyek :-) mar bocs :P

Semmi ertelme es latod a kicsi is tiltakozik ellene. Nem tudom honnan jonez nekik h itatni kell. Allj ki magatok mellett es ne csinald azt az okorseget amit ok tanacsolnak.

2013. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kell neki, nem szomjas, tudja a baba, hogy mi a jó neki, jobban mint a kedves nagymamák. Inkább örülnének neki, hogy szépen eszi az anyatejet. Nincs 40 fok, hogy inni kéne neki pluszban.
2013. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szüleink nemzedéke szerint kell a babának a tea, ,6 hetesen almapüré, és 6 hónapos koráig el kell választani a babát.(bár kevés anyának sikerült ilyen levek mellett szoptatni)

Esetleg mutass nekik néhány írást szoptatós oldalakról, hogy lássák, nem te találtad ki, hogy nem kell a babának külön folyadék az anyatej mellett.

Nem kell minden tanácsot megfogadni, még akkor sem, ha az anyóstól, anyukánktól, védőnőtől, vagy orvostól származik. (Nemrég itt kért tanácsot egy anyuka, akinek a doktornő azt javasolta, hogy 4 óránként etessen. A baba sírt, az anyuka melle begyulladt, és szépen úgy elapadt a teje, hogy tápszerrel kellett pótolnia, majd egyre kevesebb és kevesebb lett a teje. Ha nem hallgat a doktornőre és igény szerint szoptat, akkor ez nem következik be.)

2013. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
levek=elvek (elírtam)
2013. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!