Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoktassam rá 2 hetes...

Hogy szoktassam rá 2 hetes kisfiam a szopizásra?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2 hetes lesz, a kórházban amíg nem volt tejem, illetve csak rengeteg fejés után, pohárból leöntötték a tejet hihetetlen gyorsan a torkán. Ha szoptatni próbálom, azonnal elutasítja a cicit, csak cumisüvegből hajlandó inni, mert abból is "dől a lé". Nagyon szeretném, ha szopizna, de csak ordít a cicire. Mit tegyek?
2008. júl. 10. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok türelem, és kitartás. Próbáld meg, mikor elég éhes. Ismerősöm sajnos ugyanígy járt, és fejhette a mellét azért, hogy üvegből megigya a pici. :( A babának azért kényelmesebb , mert a ciciből meg kell "dolgoznia" a tejcsiért. Ha nem válik be, próbáld meg akkor, mikor viszonylag jóllakott. Bújjatok össze, aztán próbáld cicire tenni. Ha sikerül rátenned a cicire, akkor már csak pár perc, vagy másodperc, és rájön, hogy onnan is jön a tejcsi. Mikor cicin van, keresd a tekintetét, beszélj hozzá halkan. Sok sikert! És kitartást!
2008. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kÖSZÖNÖM A KEDVES VÁLASZODAT!
2008. júl. 10. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy olyan cumisüveg vált be, aminek a cumiján alig van lyuk. Jól meg kell szívnia szegénynek, így ehhez képest a ciciből dől a lé. Próbálj szétnézni a boltokban. (az enyém amerikai "evenflo" márkájú tök egyszerű latex cumis)
2008. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem 4 hetes a kislányom és hasonló problémával küzdök.Nekem se fogadja el a mellem.Én most már cumisüvegből adom neki kis lyukut vettem neki nem akarok erre a kérdésre rágörcsölni nehogy elapadjon a tejem. Neked is ezt tanácsolom, nem minden gyerek tud cicizni én annak is örülök, hogy nem tápszeres.De azért próbálkozz hátha neked megtanulja,nekem nem sikerült megtanítani.De a rosszban is van valami jó igy az apa is tudja etettni és ő ezt nagyon élvezi.
2008. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom a kis lyukú cumit!
2008. júl. 13. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!