Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig szoptattatok éjjel? Én...

Meddig szoptattatok éjjel? Én le akarom szoktatni a 11 hónapos babámat az éjjeli 3x-i szoptatásról.

Figyelt kérdés

Jól gondolom, hogy már éjszaka nem kell(ene) szopnia egy ennyi idős babának? Már 35 kg-ot fogytam és hulla vagyok.

Most éjszaka hippes almalevet+édeskömény teát adok, ami szerintem ízlik neki, mert fél liternyit is megiszik.

Jól csinálom?????? Nappal még szopik 4-5x legalább.

Tapasztalt anyukák írjanak!!!!

Köszönöm


2009. nov. 20. 09:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nálunk csak DM van, de megnézem, hogy mit lehetne tenni. A gyermekorvosunk szerint csak Sinlac, ezért sem kerestem eddig mást, és ő mondta, hogy 1 kg-al több kellene, hogy legyen. 3600 gr-al született.
2009. nov. 20. 10:16
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a jó ötleteket, hogy mi lenne neki táplálóbb, ezentúl a gyermekorvosunkra nemigen fogok hallgatni.
2009. nov. 20. 10:18
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]


DM-ben is van tejmentes pép(saját termék) vagyMilupa 7 gabbonaás pehely (tejmentes):

[link]


előző

2009. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer. De ugye ne legyen lelkiismeret fuldalásom az éjszakai ciciről leszoktatás miatt????
2009. nov. 20. 10:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha a napközbeniről is le akarnád szoktatni, akkor sem kéne, hogy lelkiismeret-furdalásod legyen!
2009. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 9-10 hós koráig evett éjjel akkor a gyerekorvos javaslatára apa járt át hozzá és érdekes már nem kellett cici.....Persze még hajnalban kell neki Lassan 1 éves!!! Ja én is rengeteget fogytam!!!!
2009. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!