Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha egy baba aludva szopik...

Ha egy baba aludva szopik akkor is eszik rendesen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szívja is a cicit, akkor igen, másképp csak cumizik rajta.
2009. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, de figyeld, hogy nyel-e. Ha nem, akkor nem "eszik rendesen". Egyébként a szüleikkel együtt alvó babák a tej nagy részét éjjel, álmukban vagy félálomban termelik be.
2009. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a védönö azt javasolta ne engedjem alvásnál hogy egyen mert el lustúl, ahogy bealudt vagy keltsem fel vagy tegyem le és picit hagyjam sirni következőleg hogy felébredjen és rendesen egyen. De az én védőnőm az időt is javasolta hogy tartsuk be 3 óránál sürrüben ne etesem és amikor nem igy tettem túlzabálta a fiam magát és két napig órditott. Azt nem mondom hogy simán mentek ezek a háromoránkénti ezések 3 hónapig állt a bál de igy volt hogy szünet volt de ha állandóan evett akkor szünet nélkül orditott.

2009. nov. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!