Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek fogok tudni...

Szerintetek fogok tudni szoptatni?

Figyelt kérdés
Sem az anyukám, se a nagymamám nem tudta szoptatni a gyerekeit. Én eddig úgy voltam vele, hogy én leszek majd a kivétel. Akárhányszor szóba kerül ez anyám mindig közli, hogy úgysem fogom tudni szoptatni, mert ez nálunk így van. Én úgy gondolom, hogy ez teljesen egyén függő. Nem szeretnék rágörcsölni, és anyámnak is mondtam már, hogy bánt ezekkel a megjegyzésekkel, de sajnos ő ilyen, azt hiszi, hogy minden úgy fog történni velem, mint vele. Ezért azoknak a tapasztalatára vagyok kíváncsi, akiknek a saját családjában is volt aki nem tudott szoptatni, ám ő neki mégis sikerült.

2013. dec. 6. 16:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szerintem anyáink, nagyanyáink idejében teljesen máshogy volt, és nem is volt ennyi segítség, mint most, szerencsénkre :) Anyum engem 3 hónapig, tesómat 4 hónapig tudott szoptatni, azt mondta, hogy neki az volt a gondja, hogy befelé forduló mellbimbója volt, valamint szerinte teljsen híg, vízszerű teje volt. Ez utóbbiról tudjuk ma már, hogy nincs olyan, hogy rossz tej. Nyilván növekedsi ugrásom lehetett, aztán teáztatott meg persze hogy "nehogyéhenhaljon" tápszert kaptam. Tesóm már felesben hígított bolti tejet kapott 4 hónap után.

Nagyanyám meg nyilván eleget melózott a tanyán ahhoz, hogy ez a tejtermelés rovására menjen, ezt is tudjuk ma már, hogy az a jó, ha nem ugrálsz sokat a háztartással :)

2013. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!