Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen tornagy...

Szoptatás alatt milyen tornagyakorlatokat lehet végezni, hogy ne menjen el a tejem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a tejtermelést akarod fokozni, vagy csak tornázni akarsz, hogy csinos legyél de ne árts a babucinak?

GYógytornász anyuka

2008. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak: milyen tejtermelő tornagyakorlát létezik????

Kérdezőnek: Bármit, ami kedvedre van és amit szeretnél, végezheted. Nyilván mellmegeröltető (pl futás, futópad, ugrálás..) kilőve, vagy enyhített formában. Előnyben részesítem a termi ellipszis trénert, vagy a sétát. Baba-mama torna? A tej nem megy el a tornától, ha vigyázol a cicire :)

puszi

2008. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak: semmilyen ezért nem értettem...
2008. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ,Bocsi,nem írtam,h fogyni szeretnék!!!
2008. júl. 16. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy ha egy kicsit tornázom, persze nagyon óvatosan még a tejem is több lesz. Lehet, hogy csak azért mert egy kicsit kikapcsolódom akkor, és jobban érzem magam:)
2008. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként valahol olvastam, hogy a tej íze változik meg a torna végett, kevesebb nem lesz. (második válaszoló)

Jaa, és ha fogyni szeretnél, akkor jó sokáig szoptass, és csak cicit adj a babának, és naponta sokszor egyél keveset, értékeset, igyál sok vizet és édességeket kerüld. Mindezt az egykistorna mellett :) Tuti fogyás!

2008. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves második válaszoló!!! :D
2008. júl. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!