Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az baj, ha bimbóvédővel...

Az baj, ha bimbóvédővel szoptatok?

Figyelt kérdés
Az egyik mellbimbóm elég lepos,a kórházban javasolták,hogy vegyek,de a másik mellemből is azzal eszik,így könnyebb.Nem okoz ez gondot a későbbiekben?
2009. dec. 1. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
nEKem is azzal kell sajnos. nem tudom h azért-e, de kell tápszert pótolnom sajnos. vhol olvastam, h így nem éri annyi inger a cicit. :((((
2009. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is lapos a mellbimbón és a nekem is ezt javasolták a kórházban. Igaz nekem csak 7 hétig volt tejem, de végig ezzel evett a kislányom
2009. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik lapos, a másik totál be van fordulva. Bimbóvédővel eszik a fiam mindkét mellből. Eddig semmi gondom nincs, még fejni is tudok. Sőt, néha, ha már játszani kezd a bimbóvédővel, akkor leveszem és anélkül is be tudja kapni a bimbót, mert már eléggé kijön. Akkor megint "rácuppan".

Egy 9 hetes Manó anyukája

2009. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?Én az első hónapban azzal szoptattam aztán már ment nélküle is.Azért időnként próbáld meg nélküle is.vagy úgy,hogy szopizás közben leveszed és úgy folytatjátok az evést.
2009. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

12,5 hónapos koráig szopizott a lányom, végig bimbóvédővel. 5 hónapos és 1 hetes korában az egyik szopit kiváltottuk tejpéppel, mert nagyon nem volt cicifüggő és keveset evett. Egy hétre rá elkezdtem a hozzátáplálást étvágynövelés céljából (nem volt túl sok foganatja :) ). A ciciről önként mondott le, tejem lett volna még - ekkor már csak reggel szopizott.

Szóval: simán lehet végig szoptatni vele, valaki szerint nem jön annyi tej, mintha nélküle szopizna a baba, de nekem ellaposodó+nagyon rövid bimbóm van, úgyhogy én maradtam a bimbóvédő mellett. Egyébként barátnőm is ezzel kezdte, mondta a védőnő, h anélkül csinálja, állítólag többet is evett a fia, viszont érdekes módon elejétől pótolt és 6 hetes korban befejezték a szopit. Szóval szerintem nem a bimbóvédőn múlik.

2009. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 hónapig védővel szoptattam.
2009. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is sajnos csak bimbóvédővel szoptatok. Az elején nem ment másképp, most meg már nem tudja bekapni a bimbót. Én is kicsit szomorú vagyok miatta, de legalább eszünk és szépen növekedünk. 6hetes kislány anyukája
2009. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
2009. dec. 2. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapos a babám, 4 hónapja bimbóvédővel szopizik, és csak anyatejes.
2009. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!