Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abba hagytam a Gravida és a...

Abba hagytam a Gravida és a Maltofer szedését, mert folyamatosan hánytam tőlük, és májbetegek nem szedhetik. Fejlődik rendesen a baba? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Azóta nagyon jól érzem magamat, jó az étvágyam is. Vitamint fogok szedni, de az orvosomat csak kedden tudom megkérdezni, hogy mit ajánl!
2009. ápr. 25. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én szedek de nagyon sokan nem szednek terhes vitamint és mégis szép nagy babájuk lesz:)!
2009. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Persze, hogy fejlődik rendesen, a vitaminok csak azért kellenének, mert ugye ilyenkor jobban van rá szükségünk, nekünk is a babának is, meghát ugye ő elvonja tőlünk ami neki kell:). Én Hipp Natal-t iszom, minden benne van ami kell, természetes anyagokból van, elég jó az íze. Az első három hónapban naponta, mostmár kétnaponta iszom. Próbáld ki, én is azért iszom ezt, mert hányingerem van, ha gyógyszerféléket kell bevennem. Ez meg finom is, egészséges is, vitamin is. Egy próbát megér.

Boldog babavárást! 21hetes kismami

2009. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!


Nem tudom , elevitet szedhetsz -e vagy még vannak más magzatvédő vitaminok is. Valamit jó lenne azért , ha tudnál szedni , mert hiába a sok gyümi+zöldség , hát valljuk be nem igazán bizti, hogy rengeteg vitamin lenne bennük....Ha nincs számodra megfelelő terhesvitamin , akkor viszont folsavat, c vitamint , magnéziumot, B vitamint mindenképpen szerezz be; ezek nagyon fontosak.

2009. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 12 hetes terhes koromig szedtem mindkét gyermekemnél a vitaminokat. Persze 100 éves sem voltak ilyen vitaminok...

Szerintem ne aggódj, fejlődik szépen a babád! Rengeteg friss gyümölcsöt és zöldséget lehet most kapni, fogyaszd inkább azokat!

2009. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, vannak, akik nem szednek ilyen vitaminokat, de a HIpp Natalról sok jót hallottam, próbáld meg!
2009. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az Elevitet sem szedhetem, mert az összetevői nem alaklmasak számomra! Már régóta szedtem a Gravidát, és sajnos a májam felmondta a szolgálatot, és már nem képes 100%.ig elvégezni a feladatát, ezért volt, hogy napokig hánytam és a klinikán kötötttem ki. Mivel vitamint kell szedni, mert az fontos, azt hiszem a Hipp Natal-t fogok kipróbálni!
2009. ápr. 25. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én első két terhességemnél már az elejétől szedtem a Maternát, rendszeresen, minden nap, még a szoptatás alatt is. (3000 és 2700 grammos babák születtek)

Harmadik terhességem alatt az orvosom a Gravidát ajánlotta, folyamatosan émelyegtem tőle, minden nap hánytam, így abbahagytam, és helyette odafigyeltem az étkezésre, semmilyen vitamint nem szedtem. 12 nappal előbb szültem, 3050 gramm volt a baba súlya. Teljesen egészséges.

2009. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!