Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sok dologról olvastam már...

Sok dologról olvastam már szoptatás témakörben, ilyenről ami velünk történ, még nem. Miért csinálja ezt a kislányom?

Figyelt kérdés
Lányom már 8 hónapos elmúlt,6 hónapos koráig volt hajlandó szopizni,leválasztotta saját magát.Tegnap este pancsira került sor,és a nagy kádban együtt fürödtünk meg.Egyszer csak észre vette a mellem és minden áron be akarta kapni,hogy cicizzen.Este pancsi után nagyon nyűgös volt,gondoltam kipróbálom,cicivel megnyugtatom,és elkezdett szopizni.Mondanom se kell,el sírtam magam örömömben,de tejem csak pár csepp van.Azt se tudom miért csinálja megint és hogy ennyi kihagyás után vissza állhat e még a tejtermelés.
2009. dec. 7. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Visszaállhat, ha akarod!

Az lll.hu-n olvashatsz róla!

2009. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen visszaállhat!! Milyen megható!

Ciciztesd minél többször, ha elfogadja és be fog indulni a tej termelődés. Hát ez nagyon szupi, hogy újra kéri a baba.

2009. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

édesek vagytok. :-) próbáld minél többször szoptatni, akkor visszaállhat a tejtermelés. én kipróbálnék meztelenül összebújós szopit is, mert fontos a bőrkontaktus.

jól melegíts be a szobában, te is vetkőzz le, meg rajta is csak egy pelust hagyj. Szuper érzés így szoptatni.

sok sikert :-)

2009. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet még tejed, csak sokat kell dolgozni érte.)

Lányom 14 hósan választottam el, azóta nem kérte, pedig mindig látott fürödni, és mosolyogva mondja, hogy "cici.) "

Féltem én is, hogy majd szopni akar, de nem veszi a szájába, csak simogatja, piszkálja és élvezi..)

De ha megszületik a kistesó, kiváncsi leszek, mit fog szólni hozzá, remélem nem fogja megint kérni:-)

2009. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!