Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hetes szoptatós babások,...

5 hetes szoptatós babások, mennyit eszik egy-egy alkalommal a babátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hetes múlt, kisfiú, 4200 grammal született, 130 -at szopik. közel 6kg a babánk :) mert a tied mennyit eszik?
2009. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 2 évig szoptattam, és soha nem mértem, mert csak megzavar a mérleg!Ismerem magam, és kétségbeestem volna ha egyszer-kétszer kevesebbe mutat!Ha nyugodt kiegyensúlyozott a babád akkor tuti elég neki a tejcsi!
2009. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi 3750 g-mal születtünk, kislány! Most 4 és fél kg! :-) Nagyon változó mennyiségeket szopizik, van, hogy csal 60-at, van, hogy 110-et. Nem pánikolok rajta, mert jól fejlődik, csak kíváncsi vagyok... Néha azt hiszem, ha csak 60-at eszik, biztos egy óra múlva éhes lesz, aztán alszik sokáig. Ha meg 100 fölött eszik, akkor meg rövid idő múlva már kérné a cicit! :-) Ki tud ezen eligazodni?? :-))
2009. dec. 10. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Senki!Ezért ne mérd állandóan!
2009. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hetes, 4250 grammal született, naponta 5x kb. 150-et eszik mostmár. A kórházban ugye meg volt a fiziológiás súlyvesztés, most kezdett el gyarapodni. Azért a születési súlyát még nem érte el. :) Most olyan 4 kiló körüli.
2009. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jol hizik a babad akkor miert aggodsz?az en babam 10 hetes es soha nem mertem mennyit eszik,tenyleg soha,amig a heti mericske a vedönönel jo eredmenyt mutat addig kar ezen aggodni.3080 al jöttünk ki a korhazbol most 10 hetesen 5300gr.havi 1kg tökeletes,ne merd csak bosszant,amugy igeny szerint eteted vagy fix idönkent?en ahogy ö akarja ugy etetek.
2009. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem mérem soha. Volt olyan, hogy 2 óránként kért sokat (kb. 6 hetes korában, amz első fejlődési ugrásnál), de előfordul, hogy éjjel 8 óra alvás után kevesebbet eszik ( érzésre), de rendesen fejlődik. 3640 grammal született, most 9hetes és 6kg felett jár.
2009. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!