Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit lehet enni teljes biztonsá...

Mit lehet enni teljes biztonsággal a szoptatás alatt (hasfájás elkerülésére)?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy mi nem javasolt, az a lista hosszú, jó lenne tudni, mi az, ami tuti nem okoz gondot. Alma, sóska, sovány hús, hal, trappsita sajt...??? Ilyen konkrét dolgok kellenének!
2009. dec. 10. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne egyél semmit. Ami puffaszt.
2009. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Minden baba másképp reagál egyes ételekre. Van akinek semmitől nem fáj a hasa van akinek mindegy mit eszik akkor is fáj.

Ki kell tapasztalni és a lényeg mindenből csak keveset és mértékkel.

2009. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisérletezz.
2009. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kisérletezz, pl. az enyémeket semmi nem zavarta. De ismerek olyan babát aki a legártatlanabb ételekre hasfájással reagált, a sóletre pedig nem.

Minden baba más.

2009. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kísérletezek! Tudom, hogy minden baba más és más, de bíztam benne, hogy valaki ad néhány jó ötletet, mert már nem tudom, mit egyek (hogy változatos is legyen), kezd kimerülni a fantáziám! :-/
2009. dec. 10. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:

A hús, krumpli , rizs szerintem bitos nem. A kenyérfélk sem, szalámik sem, alma sem.

Tejterméket kerüld, k betűsöket kerüld, szénsavasat kerüld, de tényleg, neked kell kitapasztalani, hogy mi okoz gondot a babának. Van aki töltöttkáposztát is ehet, és nincs baj...

2009. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

párolt fehér húsok

krumpli minden változatban

almakompót

üveges ubi sem okozott gondot, de a nyers az igen

trappistát lehet, csak penészes sajtot ne

rántotta

bundáskenyér

rántotthússal sem volt gond


de kihagytam mindenféle puffasztót : bab-borsó-lencse-karfiol-hagyma-káposzta stb


A húslevest is csak úgy csináltuk, hogy fehérrépa-sárgarépa-tyúkhúsleveskocka-mokkáskanál csemege füszerpaprika-kevés bors-hús (pulykanyakból vagy nem zsíros oldalasból, esetleg kis marhalábszárból) Ezzel sem volt gond soha utána.


Ne igyál semmi szénsavasat, koffeint, csokit is kerüld.

2009. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!