Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a tapasztalatotok az avent...

Mi a tapasztalatotok az avent cumisüvegről? Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nem fogadta el, ahogy semmilyen kerekcumis cumisüveget sem. Csak MAM-osból hajlandó inni.
2014. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi azt használtunk, úgy hogy mellette 9 hónapig szoptattam is, de kis pótlás kellett mellé sajnos. A legkisebb lyukú cumival nem okozott semmi gondot a szoptatással kapcsolatosan, cumizavar, nem lustult el stb.
2014. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak jót mondhatok róla. 4. éve használjuk az üvegeket, a cumi részét cserélem folyamatosan. Az üvegek jól bírták a cumisüveg-melegítőt, és időnként a mosogatógépet is.
2014. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lcs ***** válasza:
mi is azt használjuk, tápszerhez is, meg másikat teához. elég jó a szelep, nekemnem nyelt levegőt tőle, de egy valamit nem bírok benne, hogy nincs hozzá külön kis fedő (vagy minek hívják), amit az összerázáshoz kell rátenni, hanem a kupakot kell rácélozni a cumira, és ha kicsit is elcsúszik, akkor már kicsöpög rázás közben.
2014. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért, bár a témához is tartozik:

Van hozzá, olyan kis bigyó, amit az utolsó válaszoló említ. Úgy emlékszem, az alapcsomagban volt. Na, ennyi év után kell megtudnom, hogy mire való!:) Eddig én arra használtam, hogyha hétvégére elutaztunk, akkor a tápszert üvegbe raktam, és ezzel a tetővel zártam le.

2014. febr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát én ilyeneket vettem szülés előtt, megbántam, hamar repültek a kukába.
2014. febr. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lcs ***** válasza:
van hozzá? nekem egyikhez sem volt, 3at vettem, 2 nagyot meg egy kicsit,és nincs hozzá :(
2014. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:
22%

Mire szeretnéd használni?

Ha csak üvegből táplálod a babádat, arra jó lehet. De ha szoptatni (is) szeretnél, akkor fontold meg bármilyen üveg használatát, mert komoly szopatási nehézségeket okozhatnak!

2014. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!