Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 perc szopival jól tud lakni...

7 perc szopival jól tud lakni egy 3.5 hetes baba?

Figyelt kérdés
Kb. 5- 7 percig szopizik mostanában (ömlik a tej a szájába) aztán abbahagyja, néha ki is köpi a cicit. Amikor a vállamra teszem büfizetni akkor viszont erőteljesen keres, ilyenkor mindig megpróbálom visszarakni de a soha nem kapja már be a cicit csak keresi.
2014. márc. 1. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Kizárt, csak csillapítja az éhségét.
2014. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen picinek biztos, hogy nem elég a 7 perc. Minden alkalom ilyen egy napon belül?
2014. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Változó, van amikor 10 - 15 percet szopik, de annál többet sosem. Utána nem kér enni az elkövetkező 2 órában , sőt ha kiviszem sétálni akkor van, hogy 3 - 4 órát is alszik.
2014. márc. 1. 22:08
 4/11 A kérdező kommentje:
A múlt héten még 40 percig tartott egy szoptatás.
2014. márc. 1. 22:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Jóllakhat. Én mindhárom gyerekemet mértem mindig, hogy mennyit szopnak.

Volt amikor 5 perc alatt sokat szoptak, máskor 20 perc alatt nagyon keveset.

Ha éhesek, akkor úgy is jelzik.

2014. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az elso fiam 10 percnel sose szopott hosszabban (es ezt is ugy, hogy en raktam vissza a mellemre, magatol elobb abbahagyta volna, neha hajlott csak a repetara), az atlag inkabb 5 perc volt. O rengeteget szivott ki minimalis ido alatt: mar 4 naposan siman 100 milit letolt ennyi ido alatt (aztan orran-fulen jott vissza, de az mas kerdes :) ). Es max 6-szor evett, de inkabb csak 5-szor 3 hetes koratol. 2 honapos koratol pedig mar srabilan csak 5-szor. Szoval igenis van ilyen!!! Egyebkent 1,5 evig szoptattam.

A kistesoja meg van, hogy 40 perceket nyammog 50 miliert 4 hetesen. Es legalabb 8-szor eszik, de inkabb tobbszor... Nagyok az egyeni kulonbsegek, minden baba mas.

2014. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi most megnyugtattál, nem éhezik a babám. :)
2014. márc. 2. 10:57
 8/11 anonim ***** válasza:

szia

az én babám 5percig evett az elején mindig-és megkaptam folyamatosan a dokitól,hogy kövér,tokája van...(kedves)mondtam,hogy ezt a pár percet már nem csökkenteném le,ha nem haragszik.akkor azt monbdta,h valószinű erős a tejem.szóval,a válaszom igen,ha nálatok is ez áll fent.a pici,ha elengedi a bimbót,nyugodt-és 3óra múlva éhezik kb meg,akkor jó igy.bár én mindig méricskéltem az elején.van mérleged?

2014. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amíg szoptattam a kisfiamat, mert volt tejem, addig rengeteg tejem volt, szoptatás előtt és után egyaránt fejnem kellett, soha nem szopizott 10-15 percnél tovább, jó, ha összességében max. 10 percet szopizott és jól lakott. 3 óránként evett.

Szóval igen, jól tud lakni.

A cicidet meg lehet utána megnyugvás miatt keresi, mert ha már nem szívja a cicit, akkor nem éhes.

2014. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 moncsi.81 ***** válasza:
Az én babàm 4 hetes. Simàn jóllakik 5-10 perc alatt. Kb 100-at eszik és naponta àtlagosan 8-9-szer.
2014. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!