Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyivel lett nagyobb a...

Mennyivel lett nagyobb a melled az eredetihez képest a terhesség, szülés miatt?

Figyelt kérdés
Milyen méretről mekkorára nőtt?
2014. ápr. 26. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség előtt 80C-s melltartóim voltak, terhesen semmit sem nőtt a mellem (nem is értettem), majd a szülés utáni 3. napon, mikor belövellt a tej azt hittem a hátamra tudom csapni őket, annyira bedurrantak, megnőttek, dagadtak, lógtak, azt hittem le is szakadnak... Azóta van, hogy a 90D-sből is "kiborul" a cici, de ettől nagyobbat olcsón nem tudok venni sehol, tízezreket viszont nem akarok adni egy olyan melltartóért, ami majd a szoptatás után feleslegessé válik (remélem).
2014. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nem nőtt egyáltalán szoptatáskor nptt csak épphogy A kosárméretről épphogy B kosárméretre.
2014. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Talicskával kellett kitámasztanom :)

Viccet félretéve, szinte semmit.

2014. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

remélem nem fog sokkal nagyobb lenni...mert már igyis zavar.

elsö válaszolonak:

nekem most nagyobb, mint 90 D :-D kinaiban veszek melltartot, egyenesen imádom öket, de tényleg, éveket birnak.. annak idején mikor megvettem a 10 ezres melltartot 2 honap után lehetett kihajitani.

a legtöbb kinaiban meg kb. 125 E ig van méret :)

2014. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsánat az offolásért: köszi az infót 4., majd körülnézek a kínaiban is (eddig a tescoban vettem melltartókat)! :) Sajna eddig nem láttam ekkorát itt nálunk a kínaiban, vagy csak ilyen nagyon gagyi nagymamásat, amiből két felvétel után kibújt a merevítő, és összeszúrkált... :/
2014. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én is bocsánat az offolásért :)

hozzáteszem...hogy Pesten sajnos én sem találtam, sajnos ( a tescoban ami van, az nekem nem elég széles :D) ..Szarvason lakik az anyukám, ott vannak olyan kinai boltok, ahol vannak nagyméretek illetve a piacon jo minöségü lengyel melltartok.

2014. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75B volt, terhesen 75C, gyerek kb. 4 hós korára pedig 80D lett, szoptatás után meg visszament az eredetire.
2014. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt 75B, most félidőnél tartok 85C-nél, de remélem már nem nő tovább.
2014. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem semmit se nőtt alatta se és utána se. Bár nem is volt sok tejem. (75 b vagyok és 3és fél hónapos kisfiam van)
2014. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. hát én is a szerencsések közé tartozom. 24 hetes vagyok és talán 75Bről most 80B-80Cre nőtt. de nem érzem nagyobbnak inkább körbe szűk a melltartó. nem tudom mióta terhes vagyok nem vettem még másikat, vagy nincs rajtam vagy sport melltartó van rajtam. kezdtem örülni is hogy nah engem elkerül ez a tünet, de olvastam hogy sok nőnek szülés után nőtt meg a tej beindulásától. majd meglátjuk.
2014. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!