Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyivel lett nagyobb a...

Mennyivel lett nagyobb a melled az eredetihez képest a terhesség, szülés miatt?

Figyelt kérdés
Milyen méretről mekkorára nőtt?
2014. ápr. 26. 10:39
1 2
 11/14 Julie S ***** válasza:
Terhesség alatt (főleg az első felében) 80A-ról 80B-re nőtt. Szülés után attól volt "még nagyobb", hogy megtelt tejjel, de ugye ez nem volt állandó, csak két szopi között tartott. Mostanra 7 hónapja szoptatok és már nem akkora, mint eleinte volt (csak ha nagyon megtelik). Szóval most úgy a fentebbi két méret között járhatok.
2014. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75 B-ről lett 85 C és maradt a méret szoptatás utàn is :)
2014. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80B volt az eredeti. Terhesseg alatt 85 C!! lett. Most 3 eves a fiam 75 B vagyok
2014. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez a téma engem is érdekel, mert extrém eset vagyok. 80B-s vagyok, de a terhesség végére 90D-t hordtam. A tejbelövellés után a 105 F kicsi volt, de nagyobb melltertót nem kaptam. Nem tudom, hogy ez normális e, minden esetre iszonyú kellemetlen. Most a másodikat várom. A 12. hétben vagyok és már most 90D a méretem. Már előre félek.
2014. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!