Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többedik terhesség, nagyobb...

Többedik terhesség, nagyobb aggódás?

Figyelt kérdés
A 2. babámat várom, de teljesen más a terhességem, mint az elsővel. Erősebb, intenzívebb tüneteim vannak, mint a fiammal voltak. Mindenem fáj, gyakran görcsöl a hasam, kívánós vagyok, a melleim hatalmasra vannak duzzadva, pedig még csak az elején járok mindennek. 9 hetes vagyok, de folyamatosan rossz érzetem van, nem tudom sokszor, hogy normális e épp az adott görcs, vagy bármi más. Más is ilyen dilis volt? 2 hete voltam dokinál, minden rendben volt. Viszont mostanában az egyik oldalt begörcsöl, megfeszül a hasam ha kiabálok, mérges vagy ideges vagyok, vagy csak ha rosszul fekszem, ülök. Nem akarom a 9 hónapot parázással tölteni, amúgy sem vagyok az a fajta.
2013. nov. 22. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

*de folyamatosan rossz érzetem van,



Csináltass még egy UH-ot.


Mennyi idős vagy?

2013. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
9 hetes vagyok, de folyamatosan rossz érzetem van. Pont a bemásolt mondatod előtt :)
2013. nov. 22. 08:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Az életkorod mennyi, nem a terhességi korod?
2013. nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a 3.-at várom és szintén sokkal többet aggódom, mondjuk a 12.hét után valamelyest enyhült a dolog, de még mindig attól félek, hogy van 2 egészséges gyerekem és vagyok-e annyira szerencsés, hogy a 3-al se legyen gondom.

Most vagyok 14 hetes.

2013. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

24 vagyok, tehát azt hiszem pont jó korban.


Utolsó! Én is abban bízom, hogy a 12. hét után majd enyhül, elmúlik ez a dolog.

2013. nov. 22. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
5 Csináltass egy Uh-ot+ a kombinált tesztet se hagyd ki.
2013. nov. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de az még 3 hét.
2013. nov. 22. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!