Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2napos a babám, nem lövellt...

2napos a babám, nem lövellt még be a tejem, mit csináljak? Mindig éhes mem tudom kielégíteni!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Türelem, a legtöbb anyukának 3.4. nap lövell be, tedd sokszor cicire, és meg fog indulni a tejed. A babák elég tartalékkal jönnek a világra. Gondolom kórházban vagy, úgyis figyelik, hogy ne legyen semmi baj. Nyugi, meg fog indulni a tejed!
2014. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne idegesedj rajta! Ha kell,legyen éjjel-nappal cicin,és hidd el, be fog indulni! Igyál sokat,kényszerítsd magad rá, legyen meg legalább 3 liter bubimentes ital, nálam az őszibarakclé nagyon bejött! Az első kisfiamnál csak a 4. napon indult be, ez teljesen normális! Nyugalom, türelem, ezek legyenek meg és nem lesz gond! Sok boldogságot a babádhoz!
2014. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szoptass, amikor csak tudsz! Sőt, még annál is gyakrabban! Akár legyen egész nap cicin a babád, cumizzon, ingerelje a melleidet! Nagyon ritka, hogy már a szülés másnapján belövell a tej, inkább a 3.-4. napon. Addig türelem! És ne pótolj tápszerrel! Ügyes légy!
2014. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az a jó, ha folyamatosan cicin van, mert könnyebben kisebesedhet a melled. Én az egy a kritikus napon 2 óránként szoptattam, a köztes időben meg dajkáltam mindhárom babámnál. Kitartás! Egy-két nap, és jobb lesz!
2014. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A napi legalább 3 liter folyadék is fontos.
2014. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is az ötödik napon érkezett meg a dolog. nekem még tejlázam is lett. azt vettem észre, a gyerek estére tök mohó lett, izzadt, kimelegedett a szopiban, én meg úgy éreztem magam, mint aki lázas lett /mértem is a hőmet, azt hittem, belázásodtam, de nem/ éjjel meg vacogtam, rázott a hideg, úgy fáztam.

a cicim csak ezután a tejlázas nap után durrant be.


éjjel nappal evett a babám, már csak akkor vettem le, ha elaludt.


nyugi, ha hagyod folyton, vagyis a baba igénye szerint szopizni, hamarosan beindul, de nagyon beindul. reggel majd csepeg és ha véletlen tovább alszik a babád két szopi között, majd jön a feszülés.


nem csak kajálás miatt akar cicin lenni ám. neki ez a legfőbb biztonság, megnyugtatja, neked meg segít lazulni és pihenni az, ha a babád cumizza a cicit. ennek így kell lennie, hogy hat hétig cicimánia van.


elegendő a tejed, még akkor is, ha kb. 10, 40 grammot is eszik. a pisis pelenka a lényeg, hogy legyen mindig a pelusban cucc... /kaki még nem biztos hogy lesz. nálunk csak hatodik napon lett..../


kitartás :)

2014. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Már 3 òrája szopizik, idönkènt leveszem,de akkor ordít , nem bírom nyugtatni csak az jò hogy szopik...
2014. ápr. 30. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd csak, hadd szopizzon, aludjatok így egy nagyot!
2014. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!