Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ahogy nő a baba, úgy eszik...

Ahogy nő a baba, úgy eszik egyre többet? Eljön az idő amikor már nem elég csak az egyik mellből szopiztatni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kislányom 6 hónapos és néha 2-ből szopizik, DE azért, mert már nagyon beállt a kereslet kínálat.

A tej SOHA nem csökken magától...

2008. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogyan nő a baba és ahogyan változik az igénye, ha igény szerint szopizhat, a tejtermelés igazodik a baba igényeihez. Egyátalán nem számít hogy egy vagy két mellből eszik. Én is hol csak egyből, hol mindkettőből szoptatok, ahogyan a három és fél hónapos babám kéri.
2008. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok. Az én babám is 3,5 hónapos :-)
2008. júl. 28. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 5 hetes és már 2 hete van, hogy mind a kettőből eszik, mert nem elég neki az egyik.

Szerintem előbb vagy utóbb nem lesz neki elég az egyik cici, de azt úgy is észre veszed, mert éhes marad és nyűgössebb lesz.

2008. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!