Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ilyen problémával biztos nem...

Ilyen problémával biztos nem találkozott senki, de azért tippelnétek, hogy mi lehet?

Figyelt kérdés
Az egyik mellemben a bőr alatti, felső tejcsatornák közül egy elzáródott még kb. másfél hete. Vörös volt és kemény, csomó lett benne, sírtam is a masszírozása közben. Azóta már nem kemény, de megmaradt a vörössége egy picike területen. Na és itt a lényeg: a csomó helyén a bőröm felszínén keletkezett egy kis folyadékkal teli laposan elterülő hólyagocska. Mi lehet a folyadék benne? Nagyon f*sok...
2010. jan. 1. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
a védőnőt el tudod érni? lehet, ő tudna segíteni
2010. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A védőnőm használhatatlan... Csak ennyit mondott, mikor megmutattam neki: "jaaaaj, de csúúúúnyaaaa!" 23 éves, most jött az iskolapadból... Egyhez ért csak: megmérni a kisfiam... :( És még sztorizhatnék róla (a kisfiam köldöksebe elfertőződött, és arra meg ezt mondta: "fúúúúj, de büdőőőőős!") Megértitek ugye, ha hozzátok fordulok emiatt??? Tudom, hogy nagy baromság, de nagy fájdalomtűrő vagyok és már arra is gondoltam, hogy megszúrom, vagy kicsit felvágom magamnak... Ne kiabáljatok le, tudom, hogy írtó hülyeség, mert elfertőződhet, stb. de lenne már kint az a lötty a bőrőm alól... :( Egyébként tünetmentes!
2010. jan. 1. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Én megmutatnám egy orvosnak. De lehet hogy a sok és erős masszírozástól vízhólyag keletkezett. Vagy nem olyannak néz ki? Tényleg nem tudom mi lehet, ez csak tipp.

Minden jót!

2010. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
nekem masfél hete van igy!a holyagocskaba genny volt ,kaptam antibiotikumot,a pici azota csak 1 mellböl szabad egyék,a masikat fejem es öntöm ki a tejet a kagyloba!es adom helyette a tapszert.az en picim nem akar szopizni miota potlast kap,megkostolta a cicibol a gennyes keserü tejet,többet cici nem kell.orvoshoz egy het utan mentem,de mar kesö volt addig begennyesedett,
2010. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg valami tályog féle, gondolom a csomóból próbálna a felszínre ürülni a genny.

Menj dokihoz, mert betokosodhat. Ha nem jól ürül ki, akkor újra meg újra elő fog jönni. És lehet, hogy antibiotikumot is kell majd szedni. Ez nem játék, csúnyán elfertőződhet, inkább ne kockáztass.

2010. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp kérj szakszerü segitséget.


[link]

2010. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!