Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Találkozott már valaki hasonló...

Találkozott már valaki hasonló problémával?

Figyelt kérdés

4. napja ébredek reggel arra, hogy a jobb kezem a vállamtól a kézfejemig teljesen el van zsibbadva. Az biztos, hogy nem fekszem rá, tehát nem attól van. Már megnézte reumatológus, aki azt mondta, hogy nincs semmi gond, mégis, nem múlik el.

33 h km


2009. aug. 19. 04:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Az első terhességem kb a felétől így telt.

Megváltozik a vérkeringés és ez miatt van. Nekem párosult gyors szívdobogással. De az orvos megnyugtatott h ez természetes, szerintem te is hidd el amit mondott az orvosod.

Különben gratulálok és könnyű zökkenőmentes szülést kívánok

6 hetes km

2009. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó 2-3 hónap így telt. Nem vizesedsz? Nekem azt mondták, hogy mivel vizesedtem, a kezeim is, nyomódik egy ideg, és ettől van. Szülés után nagyon hamar elmúlt.
2009. aug. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén 33 h vagyok. Hát én is szenvedek hasonló problémától pár hete, bár én néha a kezemen fekszem, de reggel nem amikor felébredek, és nagyon tud fájni. Főleg a bal kézfejem. Pedig nem igazán vizesedem, csak talán egy kicsit. Azt mondják ez normális.

Boldog babavárást így a maradék 7 hétre. :)

2009. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 37 hétben kelltem szinte minden reggel így. Azt mondta az orvosom, hogy sajnos ez ellen nem lehet tenni semmit, talán a Pici nyom vlamit. Esetleg ha már nagyon nem bírom igyak rá Ca pezsőtabletát. -38 hetes km-
2009. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!