Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen típusú szoptatós...

Evokanal kérdése:

Milyen típusú szoptatós párnát ajánlotok, nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés

Ahogy nézem a kínálatot, van tömöttebb, hosszabb, kisebb, nagyobb. Nem tudom érdemes-e egy nagyobbra költeni, vagy megteszi egy fele akkora is fele annyiért?


Ha küld valaki linket, köszönöm :-)



2014. jún. 26. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Minél nagyobb, annál jobb!

Nekem van 2 is eladó ha érdekel, az egyik zsír új, kaptuk ajándékba, fiús autós, lányo van, be se fogtam, a másik virágos, alig használt, a Mamihoz elfelejtettem elvinni, s vettem egyet gyorsan mert csak azzal tudtam szoptatni. 3000ft/db.

Mindd a kettőnek levehető, mosható huzata van.

2014. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt rövidebb és hosszabb is.Igazából egyik sem vált be :( Hallottam,hogy kismamáknak alváshoz is kiváló...a röviddel azért nem tudtam aludni, mert túl tömött volt és kicsi,a hosszúval meg azért nem,mert túl lapos volt.Szoptatáshoz sem felelt meg sajnos egyik sem.
2014. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be. Aludni nekem nagyon kényelmetlen volt, szoptatni szintén nem állt kézre. Annyira pici az elején a baba, hogy szinte elveszik a párnán és nem értem oda a mellemmel, pedig 90 D mellem nem kicsi...
2014. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én nem tudom hogy kellett volna vele aludni, így az kimaradt (elég volt a két térdem közé egy sima párna azzal a csípőm ki olt szintezve és minden ok volt)


szoptatásnál meg a baba teljesen vízszintesen volt, így a fejét nem tudtam megemelni (mert akkor feljebb került a mellnél) és szerintem nem hátonfekve kellene egy babának szopizni, hanem kicsit c alakban (nem életlen szerintem amikor a karban is olyan alakzatot vesznek fel)az esetleges félrenyelések miatt (ill mi sem iszunk eszünk fekve)


szóval nekem csak porosodott

2014. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se használtam semmire, nem tudtam rátenni a babát sehogy sem.
2014. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges bármilyen szoptatós párnára költeni. Semmi hasznát nem vettem.
2014. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is folosleges volt.sokkal lenyelmesebben szoptattam nelkule.
2014. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!