Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5-hónapos babám annyira harap...

5-hónapos babám annyira harap hogy néha nem tudom megszoptatni mikor félálomba van akkor szopik rendesen de ha fent van kész rémálom?

Figyelt kérdés
Sokszor még lefejve se akarja meginni?
2010. jan. 7. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj rá erélyesen, hogy ez neked fáj és akár egy kicsit csapj a szájára.
2010. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez a szájra csapás durva!!!Egy öt hónapos megérti szerintetek szájra csapásból?Még erélyes rászólásból sem. Szerintem.
2010. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erélyesen szolj rá, és vedd el töle egy kicsit.
2010. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Amikor megharapott, annyira váratlanul ért, hogy sikítottam egy hatalmasat, szegényke megijedt, elkezdett sírni, szerencsére gyorsan megnyugodott, és azóta sem harap meg. Nem direkt volt, de jó módszernek bizonyult:)
2010. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hiába fenyítem csak kinevet és ugyanúgy harap tovább.Nem tudom mitévő legyek vajon bimbóvédővel tudna szopni?
2010. jan. 8. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ha bimbóvédőzől akkor a tejed is el fog menni.

Két gyerekem van, mindkettőt szoptattam, igenis csapj rá úgy hogy érezze, de azért persze nem kell szétverni.

Ha csak legyinted azt hiszi játszani akarsz. Persze, hogy tovább csinálja.

Ha a védőnőt kérdeznéd ő is ezt mondaná.

2010. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!