Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás pótlásaként kecskete...

Szoptatás pótlásaként kecsketejet adnátok csecsemőnek?

Figyelt kérdés
3 hós ikrek, nincs már elég tejem. Úgy néz ki egyikük tejérzékeny, legalábbis ha én fogyasztottam tejet akkor kicsi vércsík volt a kakiban. Gyerekorvos több tápszert javasolt, de elég hasfájósak a táptól és nyűgösek, kaki sem volt több napig. Kecsketejet javasoltak pótlásnak, nem állandó etetésre, mivel vashiányt okozhat. De a kecsketejet kell hígítani? Hogy lehet adni a babáknak?

2014. júl. 18. 19:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Egyszerre szoptasd az ikreket! Valószínű, hogy így jobban szaporodik a tejed! neked borzasztó sok lett (s fagyasztottam le kb. 20 litert), úgy hogy az ikrek kizárólag szoptak.
2014. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
nekem
2014. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

21es, tök jó neked! Nálam csak egyikük szopik, másiknak fejem. Sajnos véresre szívja a mellem egy alkalom után a másik babám és akkor is csak az adagja egyharmadát. Utána két napig használhatatlanok a melleim.


"Válts orvost" Erre csak annyit mondanék, h 3 db van... Nem mindenki él nagyvárosban.

2014. júl. 21. 17:19
 24/25 anonim ***** válasza:
akkor még van 2 doki.. hol a probléma? ne kifogást keress, hanem megoldást..
2014. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szoptatási tanácsadó látta a gyerekeket? Amelyik sebesre szívja a melled biztosan rosszul kap rá!
2014. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!