Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az mit jelenthet, ha a baba...

Az mit jelenthet, ha a baba húzogatjaa szájával a mellet?

Figyelt kérdés
5 hetes. Kevés a tej? Rosszul van mellen? Cumizavar?
2014. aug. 7. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd bővebben, hogy mit is csinál?

Az én gyerekeim egészen kifeszítették a mellem, mint egy parittyagumit, úgy szopiztak. Ha már jól laktak akkor ugyanezt csinálták, de mintha rágcsálták volna. Lehet ez van nálatok is.

2014. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szóval szopizik, szopizik, aztán egyszer csak a vákuumot tartva eltolja magát a mellemtől, és így végülis kinyújtja a mellet. Bocsi, ha kicsit érthetetlen.

Eddig is előfordult néha, de csak este, ezért azt hittem, hogy kifogyóban van. Ma reggelre, teának köszönhetően tele voltak, akkor szépen evett. Most ismét puha a mellem, és megint húzogatja mindkettőt.

Még a fáradtságra gondoltam... utálom ezt, mert a babám csak felhergeli magát miatta.

2014. aug. 7. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is húzogatta, rángatta... azt mondta a védőnő h azért mert kevés neki a tej! Nem jön neki elég!
2014. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj, még egy hasznos védőnő! Semmi gond, nekem minden gyerekem csinálta ezt. Gondolom, többek között jó móka. Kötve hiszem, hogy kevés lett volna a tej, 1600 grammot hízott az első hónapban (már akkor is csinálta), úgy hogy a tesója is szopizott még.
2014. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első vagyok...

Szerintem ez ilyen babaszokás...

Nem hiszem, hogy a tej lenne a ludas. Én tápszer nélkül sikerült szoptassam mindkét gyerekemet 20-24 hónapig. És mindkettő ezt csinálta.

2014. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. :)
2014. aug. 7. 12:49
 7/9 anonim ***** válasza:
A fiam nem csinált ilyet, de ő szépen szopizott lassan, komótosan. Most a lányom szét cincálja a cicimet, ő az a habzsolós fajta, heti 1 x fuldoklik, mert annyira cicizik. Ilyenkor amikor rángatja leveszem és megbüfiztetem. Mindig jön is büfi, lehet nincs köze hozzá, de utána általában újra "szépen" szopik.
2014. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni.
2014. aug. 7. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Merd meg egyszer mennyit eszik. Legalab megnyugszol, hogy nem a tej keves...
2014. aug. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!