Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha egy baba csak anyatejes,...

Ha egy baba csak anyatejes, akkor tényleg csak szoptatásból és fejésből áll az egész nap? Cicizik pl 1 órát, fejsz 1 órát és majdnem kezdődik is elölről az egész?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Egy babának nem kell 1 óra, hogy egyen. Cuclizni meg nem kell hagyni.

Egy normális mellszívóval nem kell 1 óra a maradék tej lefejéséhez.

2014. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm mesélte, h a lánya 1 órát van cicin, aztán kb 1 óra a fejési művelet, kb 1 órája marad másra és máris kezdődik az egész elölről. Ez így kicsit számomra durván hangzik. :)
2014. júl. 16. 21:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Én pl. elég ritkán fejtem. És nem tart egy órát.
2014. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nálam az elsö 6 hétben ez volt...a babám 1,5 oráig !!! evett...nem birta szivni, bent tartani a szájában a cumit...a cicit meg pláne nem. nyelt, szivott, de rossz volt a technikája, mivel anyatejet kapott igy fejtem neki a tejet az volt 50 perc, elektromossal 25-perc egyik cici, 25 perc másik cici...a büfizés még plusz 30 perc volt...igy telt 6 hét, már azt hittem begyolyozom...
2014. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

nekünk így volt, ahogy leírtad.. borzalmas volt :(

1 hónapos koráig mosott sz@r üzemmódban léteztem.

azóta tápszeres.

2014. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett fejni,de állandóan cicizett,elaludt,felkeltettem,evett,elaludt,felkeltettem,evett...őrület volt,másból sem álltam ki csak szoptatásból,utáltam.
2014. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az elejen eleg sokat volt cicin, 1 orat azert ritkan. Altalaban 2 orankent fel orat szopott. En soha nem fejtem. Ha sokat szopik a fejes tok folosleges.
2014. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Julie S ***** válasza:
En nem fejtem, de eleinte tenyleg majdnem egy orat cicizett. En addig neteztem kozben, vagy jatszottam a mobilon. En is elvoltam, o meg jokat aludt a cicin a karomban. Nekem nem volt rossz. Szep emlek. :)
2014. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Eleinte sokat volt cicin a lanyom, viszont soha nem fejtem. Ez hulyeseg, h ebbol all az egesz nap. Annak biztos aki igy alakitja ki maganak. Egyebkent igeny szerint szoptattam es szoptatok meg.
2014. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!