Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, aki megbánta, hogy...

Van olyan, aki megbánta, hogy abbahagyta a szoptatást?

Figyelt kérdés
nem tudom melyik a megfelelő időpont a leválasztásra.13hónapos múlt a kislányom.még természetesen nem venném el az esti szopit,de attól félek,ha majd elválasztom-később még (pl egy fogzáskor)-jó lenne.sajnos éjszaka,mikor nagyon fáradt vagyok visszaaltatni,a könnyebb megoldást választom a visszaaltatásra,hogy a család is pihenhessen (a szoptatást).de mi lesz később?ha már nem szopik,nem ébred majd?2éves koráig azért nem szeretném-vagy van még valami haszna abban a korban?
2014. szept. 10. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A mi Kislányunk elmúlt 2 és fél eves, amikor abbahagytuk, de csak azért, mert jön a Kistesó. Amúgy hagytam volna addig, amíg magától nem szokik le róla. Most, ha lát ruha nélkül, mindig ad puszit és megolelgeti és mondja, hogy szereti a cicit :) meg persze Kistesó is megkapja a puszi és ölelés adagját :) de amikor abbahagytuk, már csak lefekvős szopi volt, éjszaka kelt és kel azóta is. Bár mostmár azért vannak átaludt ejszakák is. Sok baba tényleg onnantól alussza át az éjszakát, hogy elválasztják, de hát ez nem törvényszerű ugye...
2014. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor ez sem teljesen tuti dolog..jó,akkor még hagyom,várok vele-köszönöm
2014. szept. 17. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!