Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam megkaharapott szopi...

Kisfiam megkaharapott szopi közben és sebes lett a mellbimbóm. Ha sudoval kenem mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen hülye kérdést.... ez a te testedtől függ h milyen gyorsan regenerálódik... most hiába írjuk h 2 nap ha a te tested ennél lasabbat gyógyul.
2014. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
'Lassabban
2014. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy számodra hülye volt a kérdésem... de gondotlam van tapasztalat a sudoval kapcsolatban
2014. okt. 6. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:

mindenki máshogy gyógyul pl én nagyon gyorsan

a tesóm meg 2x annyi ideig


... szal a testedtől függ ....

2014. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De itt nem a krém a légyeg hanem az h a tested milyen gyorsan gyógyul.
2014. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mimidinnye válasza:
Ne sudoval! Garmastan mellbimbo védő krémmel! 1500 ft körül van a 20g-os kiszerelés. Ezt nem szükséges lemosnod szoptatás előtt és minden szoptatás után bekenheted a melled! Nekem bejött! Kellemes,nem hagy foltot a fehérnemün.
2014. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A garmastan is jó, de nekem pl. az halottnak a csók volt, lanolinnal kentem, azt sem kell lemosni, pillanatok alatt helyrejött tőle.

Sudoval nem kenném, szerintem nem lehet normálisan lemosni, meg nem is jó mosogatni a mellet, nem akarnám, hogy lenyalja a gyerek. (Bár volt már, hogy önszorgalomból megkóstolta a dobozból, szóval végülis lehet, hogy mindegy...)

2014. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!