Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen erősíté...

Szoptatás alatt milyen erősítést, tornát csinálhatok, hogy nehogy elmenjen a tejem vagy besavanyodjon?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csináltam semmit, de leginkább azért mert semmire sem volt időm. Az a 45 perc, amíg a babám alud, épp arra volt elég, hogy összepakoljam a káoszt a lakásban vagy elmosogassak. És enni persze enni kellett, hogy legyen tejem. Aztán telt múlt az idő és csak rakódtak rám a kilók, 1 év alatt valami 8 kilót szedtem fel.

Aztán 1 év után azt mondtam, engem már nem érdekel ha el is megy a tejem. Elkezdtem aktívan biciklizni és diétázni (na nem volt valami kemény diéta, csak éppenséggel este már nem ettem, édességet kizártam meg ilyenek). És szépen lassan lefogytam. A tejem ugyanúgy volt mint előtte.

Szóval én azt mondom, ez leginkább genetika. A hízás is és a tej mennyisége is. Ha olyan típus vagy, akármit csinálhatsz, úgyis lesz tejed. De persze azért ezt ne az első pár hónapban csináld, ott még be sem áll rendesen a tejed.

2014. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármit lehet, ami nem kifejezetten izzasztó, de még olyat is mértékkel, ha iszol eleget. (Pl. hosszú babakocsis séták, nagyobb testvér kergetése a játszótéren, nagybevásárlás tuti hatásosak :), de bátran lehet választani valami jógát, baba-mama tornát, úszást, biciklizést, gerinctornát, túrázást... stb.)
2014. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még csak 2 hónapos, ha 1 éves lenne engem se érdekelne, de még nem merek kockáztatni, sétálunk sokat, nincs nagytesó, de van egy kutyus, akit mindig sétáltatni kell,így sétálunk, mennek is le a kilók, max 2-3kg lehet rajtam, csak inkább még olyan kis löttyett vagyok, így izmosodni szeretnék :)
2014. nov. 10. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyugi, fogsz még izmosodni, csak idő kell hozzá, hogy ami 9 hónap alatt kinyúlt, visszamenjen.
2014. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En 15 honapja szoptatok es mozgok mellette rendszeresen. Ha igeny szerint szoptatod a babadat nem megy el tole a tejed....megsavanyodas? Ilyen meg nem letezik.

Mindent sportolhatsz csak ne okozz magadnak extrem izomlazat. Ez a jelenlegi edzettsegi allpotodtol fugg. En trx-ezni szoktam gyogytornazni fitt ballon tornazni kocogni vagy bringazni. De ha elotte futni jartal most is mehetsz a fpkozatossag elvet figyelembe veve.

2014. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!