Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olyan lelkiismeretfurdalásom van?

Olyan lelkiismeretfurdalásom van?

Figyelt kérdés

Most 6 hós a fiam.

4 hós volt amikor el kezdtük a hozzátápit,mert hiába volt/van elég tejemő csak addig szívta amig könnyen ki jött.Ezért nem is hízott rendesen.(1,5 kg le volt maradva)Most hogy eszik mást is már 7 kg.(3490-nel született)

Szóval azért érzem rosszul magam,mert hiányzik az,hogy 3 óránként cicizzen.Így is a fő kaja a cici.5-7 alkalommal cicizik még.12-kor és 18-kor kap kanalasat.Tudom ez így jó neki,de nekem akkor is olyan fura érzés.

Értitek??

Van még valaki aki így érez?


2010. jan. 28. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Érem! Hát az még milyen lelki törés lesz, amikor már a cici abszolút nem kell neki. Nekem 16 hónaposan "mondta", hogy Ő már nagy fiú, nem kell neki. Szörnyű volt! Napokig még próbálkoztam, de nem kellet. Én legalább 2 éves koráig szerettem volna szopiztatni.
2010. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Az én lányom 7 hónapos koráig szopizott, akkor megjött a menstruációm és már nem kellett neki tovább. Nem volt lelkiismeretfurdalásom. Sőt már örültem hogy vége. Le lehet pontozni, de a 6 hónap szoptatás megvolt, és már egyébként is megviselt. mindenem fájt már tőle.
2010. jan. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! ne legyen lelkiismeretfurdalásod. én kicsit több, mint 5 hónapig szoptattam, majdnem megvolt a 6, semmi ilyesmit nem éreztem. 1 éves kor fölött meg tök felesleges, pótcselekvés. általában inkább ANYUKA mint a baba részéről. az hogy Neked hiányzik, egy dolog, tedd túl magad rajta. én is inkább örültem, volt végre egy kis szabadság (tápszert bárki oda tudja adni, mama is pl.), nem kellett rohannom, ha rábíztam valakire, hogy jaj, csak hazaérjek a köv. szoptatásig. nézd a jó oldalát :)


egyébként szerintem azért van ez az érzés sok kismamában ami benned, mert mostanában divat, hogy szinte versenyeznek az anyukák, ki szoptat több ideig...totál hülyeség. addig kell, amíg tényleg igényli a szervezete.

2010. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!