Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom 3 hónapos múlt és...

Kislányom 3 hónapos múlt és kb. 5 napja azt vettem észre, h nem elég a tej. Pótolnom kellene? Vagy várjak amíg a súlya nem gyarapszik? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szopcsizik van hogy egy órán keresztül közben sír is ha már nem jön. A súlya gyarapszik ma mértük meg. A védőnő azt mondta nincs gond, de most este is másfél órán keresztül evett és délután is így volt Hiába rakom mellre többször nem segít. Már én is kikészülök,hogy szenvedni látom.
2008. aug. 14. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy pár napot. A több tej termelődéséhez kell még egy kis idő. Egyszer csak azt veszed majd észre, hogy folyamatosan jön a tej, és a baba már nem "vergődik" a melleden. Egyedül az idegeskedés az ami nem tesz jót!
2008. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2008. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Válts mellett, egy szopi alatt megteheted többször is így sok inger éri a cicit. Ha a baba jól harap rá rövidesen megindul a tejleadó reflex ilyenkor mindkét oldalra telődik tej, ha megette, cseréld át a másikra, ha nem elég akkor vissza.

Macerás, de egy-két nap és megnövekedik a tejmennyiség. Ne méregess, mert stresszel. Nyugodtan kínáld oda a cicit ha kell óránként is meglátod a tested nem hagy cserben.

Sok sikert!

2008. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!