Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes pár napra leállni a...

Érdemes pár napra leállni a tejserkentőkkel és a homeos bogyókkal? Majd újrakezdeni? (szükség lenne persze több tejre, azon felül, hogy fejem)

Figyelt kérdés
Úgy tudom akkor hatásosak igazán, ha kúraszerűen alkalmazzák őket. Most 3 napot kihagytam a More Milkkel, kezdhetem újra? A homeopátiás bogyókkal is érdemes pihenni pár napot vagy váltani egyikről másikra?
2010. jan. 30. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A homeos bogyókkal nemhogy érdemes, kötelező leállni. Minden homeopátiás szer "alaptétele", hogy csak addig szabad használni, amíg a tünetek enyhülnek. Tehát ha észleled, hogy több lett a tejed, akkor STOP. Legközelebb akkor használd, ha megint kevesebbnek érzed a tejcit. A More Milk-et én nem ismerem, biztos jó, mert észvesztően drága, de nekem az Urtica bőven (!!!) bevált, nem váltanám le semmire! A nőgyógyászom mondott annyit, hogy minden tejserkentőnek jót tesz, ha egy kis időre szüneteltetjük, kipróbálunk egy másik fajtát, majd visszatérünk az eredetire. Így mindig "újat" észlel a szervezet, ami jobban stimulálja a tejmirigyeket. Nem szokja meg annyira. (Aztán van, akinek nem áll fenn ez a veszély, isszák a Laktoherbet már évek óta :) ) Üdv! 9 hetes baba anyukája
2010. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, én is ílyesmit hallottam,
2010. jan. 30. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!