Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor lehet...

Szülés után mikor lehet újrakezdeni a szexet? Tudom, elvileg 6 hét, de nem lehet kicsit csalni?

Figyelt kérdés
2 hete szültem,de már most nagyon hiányzik a szex.
2009. jún. 2. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én 5.hetet megvártam és csak utána.
2009. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet, de azt azért várd meg, míg elmúlik a gyermekágyi folyás. Egyébként a 6 hét irányadó, de nem minden ember egyforma.
2009. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mi is csak 5 hétig bírtuk ki, de orális szex hamarabb is volt :) méghogy szülés után rossz a szexuális élet, meg nincs idő, hát mi erre mindig szakítottunk :)
2009. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
nem hiszem el, hogy nem lehet 6 hetet kibírni....
2009. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
azt tényleg várd meg amíg elmúlik a gyermekágyi folyás.nekem 2 hét alatt elmúlt.én még a 4 hetet se vártam meg és szexeltem.akkor tedd meg ha úgy érzed felkészültél rá.
2009. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,nagyon hasznos válaszokat kaptam.

És igenis hosszú az a 6hét és NEM LEHET KIBÍRNI!!!

2009. jún. 2. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi se bírtuk ki a 6 hetet, a 4. hét végén elmúlt a gyermekágyi folyásom, úgyhogy az 5. héten már együtt szerettünk volna lenni, de annyira fájt, hogy nem ment. Jobban fájt, mint az első. A dokimat kérdeztem erről, és mondta, hogy azért érdemes megvárni a 6 hetet, valakinél még többet is, mert a hüvelyi fluor megváltozik a szülés után, és hiába érzed úgy, hogy akarod, száraz marad, ezzel nem tudsz mit csinálni. De ha minden oké és nem fáj, akkor lehet előbb is. :) Sok az a 6 hét tényleg. :))
2009. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!