Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a mult honapban megjott a...

Ha a mult honapban megjott a menstruaciom, most is meg fog jonni? Vagy nem torvenyszeru? 6 honapos baba anyukaja.

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét gyermekem 3 hónapos volt amikor újra menstruálni kezdtem, pedig még jócskán szoptattam. Utána már rendszeres volt, mintha nem is szültem volna. Pedig mennyire jó volt az az egy-egy év, amíg nem kellett ezzel foglalkoznom! :)

2014. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos korában jött meg, aztán 2 hónapig semmi, aztán 3 hónapig rendesen, aztán megint semmi, 1 éves kora után állt be. Szóval elég kaotikus volt, soha ennyi terhességi tesztet nem csináltam... :)
2014. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen en is igy vagyok. A tesztek negativak, de nem jott meg.
2014. dec. 3. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!