Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap lesz egy hete hogy...

Holnap lesz egy hete hogy késik a nem várt menstruációm a tesztek negatívok lehet még baba? Volt már valaki ilyen helyzetben és mégis baba volt?

Figyelt kérdés
Október 20-án volt meg utoljára elvileg november 3-án volt ovulációm de én szoktam görcsölni és csak 5-én éreztem!Párommal együtt voltunk 2 naponta ahogy ajánlották,mert nagyon szeretnénk kistestvért,de se nem jön meg se pozitív teszt nincs sajnos!
2014. nov. 23. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az a kérdező vagyok, aki azt szerette volna tudni, ki tesztelt jó későn pozit. Ugyanebben a cipőben járok, okt. 21. az utsó mensi első napja, tesztek negatívak, hasam néha fájdogál, de babához is, mensihez is keveset...
2014. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet is baba, meg nem is. Ki tudja?

Én voltam úgy vele, hogy már akartam, nagyon vártuk, másfél hét késés után meg is jött, minden előjel nélkül, a teszt pedig végig negatív volt.

Most pedig megint késett, 6 napnál még nem mutatott semmit a teszt, 2 nap múlva már ott volt a 2 vonalka. Szóval lehet, hogy baba van, de lehet, csak annyira vágysz rá, hogy "álterhes" vagy. Minden tünetet produkálsz tulajdonképpen baba nélkül.

2014. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én ma reggel újra teszteltem de semmi én már nem bízok benne hogy baba van!
2014. nov. 25. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!