Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapos baba este 2 óránként...

4 hónapos baba este 2 óránként cicizne, de miért?

Figyelt kérdés
2 hete lassan hogy 2 óránként ébreszt.. és tuti nem büfi, pisi stb miatt. Adok neki enni és tovább alszik. De én így rettenetesen kimerült vagyok mert nappal alig alszik. Mit tehetnék? Szépen fejlődik, már 7 kg.
2015. jan. 11. 05:12
 1/5 anonim ***** válasza:
üdv a klubban. valamior a 4. hónap végén kezdett el először egyszer kelni, 01.00 körül. 2 hétig. aztán átalakítottuk a napirendjét, bevezettük a suttogó módszert h legalabb ne cicin aludjon vissza. ennek koszonhetoen 3 hetig megint ataludta. aztan leutaztunk videkre karacsonykor, ott megkapta az elso falat almat, és azota minden ejjel min. egyszer, de inkabb 2-3szor felkel. nem tudom hogy ehseg miatt e, altalab szurcsol neha joizuen neha alig alig, es ugy alszik vissza. kimerito valoban. egyenlore en is csak az okokat keresem. a tied legalabb nappal alszik? az en babam nappal is csak 3*30 percet alszik ezert en nappal sem tudok aludni.
2015. jan. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nappal 3x10 percet alszik meg egyszer fél vagy háromnegyed órát...
2015. jan. 11. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet fogzas miatt kel es ez nyugtatja meg. Kitartas!
2015. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Enyem 17 hos sosem aludt jol ezert mar ejszakankentnaz elso ebredesnek atkerul hozzank. Higy minel hamarabb visszaaludjon (mert en lusta vagyok es en is aludni akarom) cici es alszunk. En nem iiserletezgettem igy kipihent vok. 4 honaposan O hordozokendoben aludt nagyokat. Ma mar az agyaban alszik nappal jot szoval nem maradt ugy. En ajanlom nappalra a kendot es otthon vagy a kint is meg tudsz csinalni egy csomo mindent. En ha pihenni akartam vagy melle fekudtem vagy a mellkasomon aludt es en is pihentem. En is O is kiegyensulyozottabb volt.Kitartas!
2015. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hónapos, és szintén ezt csinálja. Volt pár hét, mikor átaludta a z éjszakát, de általában egyszer kell enni éjszaka is, ha rosszabb napja van, akkor ő is kel 2 óránként. Ő is jó súlyban van több mint 9kg, nappal már kétszer eszik pépeset és mellé még 5x szopizik is, így is fel kel. Nem az éhség miatt van, szerintem a testközelség hiányzik neki. A nagyobbik lányom nem szopott, ő is rossz alvó volt egy idő után, és ő is volt, hogy a mellkasomon aludt, na az sokkal rosszabb volt! Most a kicsit megszoptatom, visszateszem az ágyába és alhatunk tovább.
2015. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!