Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapos babámnak milyen...

Tittiritty kérdése:

2 hónapos babámnak milyen tápszert vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig elég volt a tejcsi, csak szopizott a kicsi, de pár napja elég kevés és ma este már nagyon éhes maradt. Nem írattam még, mert szeretnék minél tovább szoptatni és ha lenne itthon, akkor kísértésbe esik az ember. Félek, hogy holnap már muszáj lesz adnom, mert megszakad a szívem, hogy éhesen fektetem le.

Kedden megyünk orvoshoz, de addig megnyugtató lenne tudni, hogy mit adhatok a babámnak. Védőnőt nem érem el...


2010. febr. 6. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A Nestlé "BEBA H.A Start actív" a pocijának a legkímélöbb és szerintem a legjobb minőségű.

Kicsit drága!

2010. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Maj a adoki mehügmondja és felírja receptre, de egyáltalán nem biztos, hogy azért sír mert éhes.

Estére minden baba nyűgös.

Miből gondolod, hogy nem elég atej?

2010. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat!

Tudom, hogy éhes, mert minden szopi előtt és után mérem, hogy mennyit evett. Általában 100 és 160 gr között szokott enni, esténként inkább csak 80 gr-ot. De tegnap este már csak 30 gr jutott és jellegzetes a sírása, viselkedése, amikor elfogy a tejcsi a ciciből és még enne.

Egy nap 800 és 900 gr között szokott enni, de tegnap csak 630 gr jutott. Egyébként jól aludt, úgy ahogy szokott pár hetes kora óta. Csak egyszer ébredt fel éjjel szopizni.

Igazából csak biztonságérzetet adna, ha tudnám, hogy van mihez nyúlni, ha nagy gáz van. De nem szeretnék mást adni, mint amit a dokinő fog felírni, mert uyge nem mindegy, hogy mit szokik meg a kicsi.

2010. febr. 7. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!