Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Abbahagytam a fogamzasgatlót,...

Abbahagytam a fogamzasgatlót, most 4hónapos a babam, es szeretnenk meg egyet mielőbb, AZALIA-t szedtem, kinek mennyi idő alatt sikerül a 2. baba?

Figyelt kérdés
es milyen hatassal volt a szoptatasra?
2010. febr. 8. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

gratulálok.

NEm semmi bátorság. Majdnem ikrek lesznek, ha sikerül:-))

sajna nem tudom a választ, de drukkolok

2010. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,nem ez a boldogsag?!
2010. febr. 8. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom az, hogy amint terhes lettem a ketteskével, egyeske azonnal leválasztotta magát. Nem volt semmi: egyik nap még csak egy étkezés volt, ami nem anyatej, másnap meg egyáltalán nem kellett anyatej. Nagyon nehéz volt, még szinte alig ismert pár ételt, mert nagyon elhúzódott a hozzátáplálás. Persze jó válogatós volt a gyerek: egymás után két étkezésre nem ette ugyanazt a kaját. Majdnem vért izzadtam, mire azt mondhattam, hogy rendesen eszik a baba.

Utólag azt mondom, hogy inkább így, mert sajnos nagyon sok ismerősöm pocaklakója elment, állítólag attól, hogy még szoptattak... Bár mostanában az a trendi, hogy szoptassunk nyugodtan a terhesség alatt, az én nőgyógyászom nagyon ellene van.

Az egyik ismerősömnek azt mondták, hogy szoptasson nyugodtan, de ha baj van (pl. görcsöl, vérzik), akkor azonnal válassza le a gyerekét. Ezt nagyon érdekesnek tartom, hiszen, ha már görcsöl, vérzik, akkor kevés az esélye, hogy vissza lehet fordítani a folyamatot, a másik pedig, hogy mondod egy picinek, hogy na édesem, te most már nem kapsz egy csepp tejet sem, ha pedig abszolút peches vagy, még a cicid is ontja magából a tejet...

Persze biztos vannak olyanok, akik problémamentesen szoptattak, én nem ismerek ilyet.

2010. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14 hónapos a babám, még mindig nem vagyok terhes a testvérével, pedig az első baba elsőre sikerült.

Bár nekem jó későn volt először peteérésem, talán 11-12 hónapos korában.

2010. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!