Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek elég ennyi folyadék?

Szerintetek elég ennyi folyadék?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos, szoptatom. Reggel és este anyatejet kap. Eszik délelőtt gyümölcsöt, délben főzeléket, uzsonnára rizspépet gyümölccsel. Viszont SEMMIBŐL nem hajlandó inni (pohár, itatópoharak, medelás pohár, cumisüveg...) Megkínálom minden étkezés után, de rengeteget eszik, és már utána nem kell neki a cici. Félek, nem jut elég folyadékhoz... Szerintetek mitévő legyek??
2015. jan. 27. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Kínáld két étkezés között, főzd hígabbra a főzeléket, rizspépet, ne adjál rágcsálnivaló szárazat, pld kukit, inkább almát, répát. Egyébként lehet, hogy a szopival elég neki így. Minden pelusban van pisi? Akkor jó.
2015. jan. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én kiraktam a lányoknak innivalót, mert tőlem nem kellett, de úgy, hogy az kis asztalukon, ágyon volt, ittak belőle. hátha... az egyikük pl. imádott az ivópohárral játszani, feküdt a hátán és odaraktam a hasára, elvette és iszogatott belőle. nekem a Nuby vált be, volt Tomee T., meg mindenféle, de ebből fogadták el először az innivalókat.
2015. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom! Minden pelusban van pisi. Csak hallottam olyat, hogy ennyi meg ennyi dl folyadék kell egy nap. Nem mérem, mennyit eszik ciciből, de litereket biztos nem...
2015. jan. 28. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!