Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti mikortól hagytátok el a...

Ti mikortól hagytátok el a reggeli és az esti szoptatást, és mivel váltottátok ki?

Figyelt kérdés
Babám 8 hónapos, reggel és este szoptatom, napközben jó mennyiségeket eszik, és csak inni használja a cicit, mert nem iszik semmi másból... Júniusban lesz egy éves, és én szeretnék visszamenni versenytáncolni, ami esti edzéseket is jelent, addigra szeretném elválasztani, ha hagyja :) Ezért érdekel, ti hogy csináltátok, és hogyan váltottátok ki a reggli, majd esti szoptatást?

2015. jan. 29. 21:44
 1/1 katalin0427 válasza:

Nekem 3 gyermekem van. A harmadikkal voltam a legprofibb :) Az első 20 hónapig, a második 13, a harmadik 25 hónapos koráig szopott.

A legnagyobb mindig szopcsizni akart, őt a mami vitte el magával 4 napig ott volt, és mikor hazajött nem is kérdezte. Inkább pótcselekvés volt nála :)

A középsőnél jött a tesó ezért kellett elvenni.

Én a legkisebbel megbeszéltem, hogy már elfogyott. Nálam ez bevált. A végén olyan édes volt, hogy szopcsizott adott egy puszikát és utána ment a szobácskájába aludni. <3

De persze a te babád még elég kicsi.

Mindenképp valami más dologra kellene rászokatni, olyan dologra amit szeret.

Találjatok valami finom itókát amit ihat ( most már pohárból ).

Vagy valami rituálét, mesét, versikét, mondókát, mert gondolom az esti szopcsi meg is nyugtatja így ezzel pótolhatjátok.

Sok sikert

2015. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!